Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2szívet törtem össze. Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2szívet törtem össze. Tudnátok segíteni? (több lent)

Figyelt kérdés
Van egy pasim (távkapcs), és tegnap megismertem 2 új fiút. Mind a kettő szerelmet vallott, az egyiknek úgy összetörtem a szívét, h öngyilkos akar lenni.. De mit csináljak, mert van pasim, akit szeretek, de nem akarom megbántani a két gyereket?

2014. ápr. 13. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aki hangoztassa az öngyilkosságot, az sosem lesz az az esetel 98%-ban! A 2 gyerek nem tudta, h van pasid? Fogadok el sem mondtad nekik. Mind1! Ebben a történetben valakit/valakiket meg fogsz bántani. Ez elkerülhetetlen!
2014. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha barátod van, és nem érdekel más rajta kívül, miért foglalkozol azzal, hogy összetörik? Nem vagy köteles viszonozni akárki szerelmét. :-)
2014. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De, mondtam nekik, h van pasim! És nagyon valószínű, h öngyilkos lesz :/
2014. ápr. 13. 09:29
 4/14 A kérdező kommentje:
De azért mégsem vagyok olyan bunkó :/
2014. ápr. 13. 09:30
 5/14 anonim ***** válasza:
" De azért mégsem vagyok olyan bunkó :/ "---> Ez komoly? Most minden pasinak " kitárod az ajtót", csak h ne legyél bunkó? :DD
2014. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem!! De akkor kedvesen mondom nekik, h legyünk csak barátok
2014. ápr. 13. 09:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez így oké! Megmondod nekik h legyetek barátok! Ha nem fogja fel akkor éretlen az egyed és csak simán hagyd békén. Az amelyik " öngyi leszek" szöveggel jön, az csak azért h foglalkozz vele...
2014. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2014. ápr. 13. 09:36
 9/14 anonim ***** válasza:
netribi
2014. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"És nagyon valószínű, h öngyilkos lesz :/"


Nem lesz az. Mondd meg nekik, hogy barátod van, őt szereted. Kedveled őket, így barátok(haverok) lehettek, de több nem. (Feltéve, ha tényleg kedveled őket..ha nem, akkor ezt a részt kihagyhatod.)

2014. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!