Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2szívet törtem össze. Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2szívet törtem össze. Tudnátok segíteni? (több lent)

Figyelt kérdés
Van egy pasim (távkapcs), és tegnap megismertem 2 új fiút. Mind a kettő szerelmet vallott, az egyiknek úgy összetörtem a szívét, h öngyilkos akar lenni.. De mit csináljak, mert van pasim, akit szeretek, de nem akarom megbántani a két gyereket?

2014. ápr. 13. 09:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is megismertem a neten egy csajt mondta hogy van barátja, de attól még ismerkedne velem mint barátság alapon. Na most ugye ő ezt elmondta hogy neki ott a barátja én meg bármennyire is szépnek tartom a csajt meg bármennyire is kedvesnek az elején hangoztattam neki hogy nem akarok belemászni az életükbe, és azt sem akarom hogy ebből gondok legyenek, tehát ha úgy érzi hogy ez már sok neki akkor szóljon.

Na most én elkezdtem egy picit többet érezni mint barátság, de tisztában vagyok azzal hogy a lánynak ott a szerelme így ugyanúgy tartom vele a kapcsolatot, és kontrollálom magam.

Én nem fogok a lánynak könyörögni hogy hagyja el miattam a barátját, én tiszteletben tartom ezt, ő ezt elején megmondta hogy van barátja tehát tudtam róla így nekem nem okoz ez fájdalmat sőt így könnyebb is.

Nem tudom hogy te hogy érted el ezt hogy az a 2 srác belédzúgjon de ilyenkor ugye ha ismerkedsz a neten írd le pontosan hogy neked van barátod és csak barátságból ismerkedsz. Hidd el nekem hogy így sokkal könnyebb!

A srác aki az öngyilkossággal jön az olyan amilyen de figyi neked kell megvígasztalnod őket, ne fordíts nekik hátat mert azzal csak rosszabb lesz. Mondd el nekik kedvesen hogy mi a helyzet és hogy nem akartál nekik rosszat. A legfontosabb az hogy ők döntsék el hogy akarnak-e ezek után beszélni még veled vagy nem. A lényeg hogy hirtelen ne rázd le őket mert annál rosszabb

2014. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Senki depresszióját vagy öngyilkossági hajlamát nem akarom elbagatellizálni, ahogy empátiában sem szenvedek hiányt, de ritka aljas és gerinctelen dolog egy kikosarazást követően ezzel zsarolni a másikat.


26/F

2014. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

persze, rögtön szerelmes lett miközben tegnap ismerted meg


kamu.

2014. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze, egy nap alatt majd valaki halálosan szerelmes lesz egy kislányba...

Öngyilkossággal meg aki fenyegetőzik, sosem teszi meg.

2014. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!