Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány blogjában olvastam:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány blogjában olvastam: "nagyon sok büszke, magabiztos fiút törtem már meg", szerintetek ezzel büszkélkedni kellene?

Figyelt kérdés

valami olyasmi volt a lényeg, hogy nagyon sok fiút tett tönkre, tört meg, akarattal, célzottan, és hogy mennyire felemelő érzés volt a szemükben látni a reménytelenséget, a keserűséget, a megtörést.

ráadásul azt is taglalta, hogy ez mennyire jó, mert ezek a fiúk ezek után a társadalom hasznos tagjai lesznek majd, meg észreveszik magukat, "hol a helyük".

és ahogy nekem a szövegből kijött, nem azok a srácok voltak, akik kihasználtak lányokat, és játszottak velük, hanem szimplán csak magabiztos, talpraesett emberek, egészséges önérzettel.

én az ilyen nőket... nem is tudom, hogy mit tennék velük.


2012. máj. 24. 01:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem kellene vele büszkélkedni de hát látod van ilyen.. Miért is olvasol te ilyen blogokat?
2012. máj. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem másokhoz kéne kötni az önérzetet. Az egészséges önérzetnek pont arról kéne szólnia, hogy ÉN tisztában vagyok a SAJÁT értékeimmel, aztán ha más nem megfelelően viselkedik velem, az őt minősíti, nem pedig engem.
2012. máj. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%

Hánynom kell az ilyen beteg libáktól. Persze őket észreveszik, de akik kitennék a lelküket is azokat már nem... Valahol nem tudom sajnálni azt aki beszopja egy ilyennek a mézesmázas dumáját. Kinek nem jut eszébe ilyesmi..., de annyi intelligencia és jóérzés van a többségben, hogy nem jut el ilyen elmebeteg szintre ahhoz, hogy meg is tegye.


21/N

2012. máj. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
legyszives linkeld be azt a blogot, kíváncsi vagy arra az emberi hulladékra
2012. máj. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Én tudom mit tennék velük, élve megnyúznám aztán meg felgyújtanám, hamvakat meg a veszélyes hulladékkezelőbe.
2012. máj. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

szerintem valami önimádó kiscsaj lehet,aki sikerként értékeli,hogy kacérkodik a suliban,aztán meg visszautasítja,ha randira hívják és ezt könyveli el mérhetetlen győzelemként.

abból gondolom ezt,hogy azt írta "nagyon sok".

ha felnőttként írt volna ilyet,akkor azzal azt is beismerné,hogy kúrt is velük,tehát ribizli,ha olyan sok pasival lefeküdt és így a győzelmei is értéküket veszítenék.

2012. máj. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Belém idetörne a kisasszony bicskája, az biztos. Nyilvánvalóan nem egy 10/10-es nőről van szó (ami amúgy nem létezik), hanem valami 7-es, max 8-asról és így meg főleg csúszna a lábam előtt.
2012. máj. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valami kis tini rib@nc lehet.


Szánalmasak, én sosem bírtam az ilyen lányokat, mégis mit képzelnek magukról?!


Azt hiszik attól értékesek és jók, hogy más fiúk érzéseivel játszadoznak, másokat bántank meg és bele sem gondolnak milyen rosszul tud az esni és akár egy életre elérhetik vele azt, hogy a fickó meggyűlölje a nőket.


Ne csodálkozzon a sok kis hülye tini pics@ ha valami sorozatgyilkos lesz az ilyen fickókból, akik sorban fogják legyilkolni az ilyen ringyókat.


Találkoztam már ilyen megtört srácokkal, láttam a haragot bennük, szerintem simán megtudnának puszta kézzel folytani egy ilyen lányt.

2012. máj. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy a csaj csak trollkodik? Vagy a fantáziáit éli ki ilyen módon? Tele van a net szaftosabbnál szaftosabb történetekkel, amiket javarészt csajok írnak, lehet, hogy ez is az, egy kis trollkodással megspékelve. Szerintem ha ez a csaj tényleg ekkora "femme fatale" lenne, valsz jobb dolga is lenne, mint blogolni erről.
2012. máj. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én olyan ember vagyok akinek csak jóformán az emberiség szennye jutott ismerkedésre,plusz mostanában olyan videókat láttam egyes nőkről ami kinyitotta volna a bicskát a kezemben akárcsak a kérdező által említett egyed.

Én erős haragot érzek az emberek iránt amiatt ami a múltban ért.Csalódtam bennük,nem érdemes túl sok energiámat beléjük fektetni.

Az ilyen kegyetlen pszihopatákat pedig megrugdosnám

2012. máj. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!