Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasim elhanyagol! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim elhanyagol! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve együtt vagyunk. De az utóbbi időben nagyon sokat szerel! Alig vagyunk együtt! Mintha már nem is lennék neki fontos, vagyis a szerelés az fontosabb számára mint a barátnője! Mit tegyek?

2014. ápr. 13. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát ha nem hajlandó változtatni, akkor adnék neki egy vödröt amibe a cuccai vannak aztán mutatnék magam elé, hogy arra megy a gazdija, köszöntem a lehetőséget majd máskor tudsz alkalmazkodni.
2014. ápr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Eltudnám magam foglalni amíg ő szerel, csak az a gond, hogy nem mehetek el a haverjaimmal sem sehová, mert ő nem engedi, mindig itthon kell megvárnom őt. A pasim szerint én nem szórakozhatok amíg ő dolgozik!
2014. ápr. 14. 07:24
 13/15 anonim ***** válasza:
ez egy paraszt már ne is haragudj. De ha ennek ellenére is mentenéd a kapcsolatot én ezeket tenném: felhagynék azzal, hogy siettessem, és kérdezgessem hogy hol késik már. Ettől a falra másznak a legtöbben. Próbálj úgy tenni, mintha kicsit se zavarna az, hogy sok időt távolt töltött, és mikor megérkezik örülj neki nagyon, mond h hiányzott neked. Lendítsétek fel a nemi életeteket, kapd el a legkülönbözőbb szituációkban :)Igyekezz a szemében minél kívánatosabbnak tűnni. Kicsit csinálj úgy, mintha érdekelne téged, mit bütykölt egész nap. Ha nem kezd el javulni a dolog, akkor nincs ötletem :s tipli.. Ha elkezd javulni, de ugyanúgy a szerelést válsztja hamarabb mint téged, akkor mond el neki, hogy te mindent megtettél, hogy a kapcsolatotok jobb legyen, de tőle nem érzed ugyanezt, és úgy érzed, már nem is érdekled. Kérjél egy kis gondolkodási időt, hátha attól észbe kap.
2014. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy vidék :D valami agyoniskolázott fehércigány a pasi :D
2014. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsokat!
2014. ápr. 14. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!