Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim elhanyagol és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim elhanyagol és tetszik valaki és szerintem én is neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet kicsit bonyolult mert van barátom már évek óta, viszont egyre rosszabb a kapcsolatunk. Folyton féltékeny volt pedig sosem adtam rá okot, és ha mondtam hogy mennyire bánt amikor gyanusítgat, elszállt a füle mellett. Mostanában soha nem kedveskedik semmivel csak piszkál hogy miért vagyok kedvetlen és mindenért veszekszik. Úgy érzem hogy már nem is szeretem.

A minap egy szórakozóhelyen találkoztam egy régebbi ismerősömmel és elkérte a számomat (korábban mindenkit elküldtem aki ki akart velem kezdeni). Régebben csak haverok voltunk, de szerintem tetszek neki és ő is nekem. Nem tudom hogy mit csináljak, eddig nem hívott fel de csak rá bírok gondolni. Igazából azt sem tudom akar-e valamit. Olyan rossz érzés mert nem akarom a páromat átverni, mégis úgy érzem hogy megérdemelné a viselkedéséért.


2010. júl. 5. 14:14
 1/3 anonim válasza:

koptasd le a párod.

ne erőltesd ha már nem megy. hosszútávon csak szenvednél.

és szerintem ha elkérte a számod, akkor hívni fog ;)

ha neked megvan a száma akkor szerintem hívd fel te.

hívd el egy buliba, ahol sok ember van, így nem árulod el rögtön magad, hogy teccik neked, mert nem egy olyan helyre mentek, ahol csak ketten vagytok.

2010. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem nincs meg a száma, de nem is merném felhívni. Ha ő hívna azt se tudom mit mondanék neki.

Nem tudom hogy mit csináljak olyan nyomorultul érzem magam.

2010. júl. 5. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én is olyan helyzetbe vok mint te!!Nekem már több mint 3 éve van barátom és ős is féltékeny,mindig azt mondta hogy megcsalom,meg nem bízik bennem ...És én is találkoztam agy másik fiúval aki nagyon megtetszett,eddig én is mindenkit elutasítottam,még fiúkkal sem beszéltem,de ebbe már bele untam...És ezzel a fiúval szimpatikusak vagyunk egymásnak,és már szájra puszi is volt köztünk...Ha van kedved írj priváton és felveszlek msn-re,és ott is beszélhetünk...

pussz

:-)

2010. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!