Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan kapcsolat ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan kapcsolat ahol minden OK?

Figyelt kérdés

Létezik olyan kapcsolat ahol minden ok, jol megvagytok, szeretitek egymást, ahol mindkettőtök alkalmazkodó képes, mindkét fél hajlandó leülni megbeszélni a dolgokat a másikkal, képes meghallgatni a másikat úgy hogy közben tényleg érdekli a másik kínja-baja, hogy félti és küzd a másiké??? Létezik ilyen kapcsolat? Kérem az jelezze....


Nem tudom, hanyadikon vagyok túl és már nagyon elegem van, hogy ugy érzem hogy én érdekem ez a kapcsolat, hogy mindig én szeretek a jobban stb stb. Nem tudom hogy mind ilyen szar, vagy tul kellene lépnem hogy megtaláljam az igazit- ha egyáltalán létezik e az vagy csak a mesékben, és inkább szokjak hozzá hogy mind szar lesz?



2014. ápr. 4. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
létezik szerintem ilyen. amúgy hány éves vagy?
2014. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21 L
2014. ápr. 4. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik, de ehhez két kompromisszumképes ember kell. Manapság ez ritka, az emberek bármi kis problémára már dobják a másikat, mintha egy elromlott mosógép lenne.
2014. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kestel le semmirol, sot!

Amit tehetsz annak erdekeben, hogy kevesebb csalodas erjen az, hogy jobabn megvalogatod kivel jossz ossze. Manapsag az emberek hajlamosak egybol beleugrani "komoly" kapcsolatokba, kimarad az ismerkedos resz.

Amugy mi is megbeszeljuk a problemainkat, de szerintem olyan tokeletes kapcsolat mint a romantikus filmekben nincs.

Mindenhol vannak vitak, mindenkinek vannak rossz napjai, de szerintem egy jo kapcsolat attol jo, hogy ezeket is meg lehet beszelni s nem mindegy, hogy az elso vita utan szakitas van vagy pedig le lehet ulni nyugodtan megbeszelni.

2014. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz mind szar, csak tényleg egyre ritkábban lehet ilyen társat találni sajnos.
2014. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
és ez a nők miatt alakult ilyenné azt se felejtsük el
2014. ápr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet mérlegre tenni, hogy ki mennyire szerelmes, mindenki másképpen éli meg! Ha összejössz valakivel, fogadd el olyannak amilyen, vagy lépj tovább. Kompromisszum képességet pedig tanuld meg, minden ember egy egyéniség, senki nem fog úgy viselkedni/érezni, ahogyan te elvárod. Aki azt mondja, hogy a párválasztás egyszerű dolog, az hazudik! Ismerkedj, keresgélj, tapasztalj. Nagyon fiatal vagy, menni fog ez. Viszont tökéletes kapcsolatra ne várj, 36 éves fejemmel mondom, hogy sajnos nagyon sok kompromisszumot kell hozni, ha nem akarsz egyedül maradni.
2014. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"és ez a nők miatt alakult ilyenné azt se felejtsük el"


Miért is?


Amúgy nincs tökéletes kapcsolat, mindegyikben kell valami kisebb-nagyobb kompromisszumot kötni, csak manapság erre egyre kevesebben képesek.

2014. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!