Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szeret egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret egyáltalán a barátom?

Figyelt kérdés
Fesztiválon voltunk együtt egy nagyvárosban, mikor én hazafelé indultam késő este és kértem őt, hogy kísérjen át egy sikátoron, mert egyedül félek. Ő visszautasította ezt azzal, hogy nem akarja, hogy a barátai papucsnak nézzék. Nem ez volt az egyetlen eset, mikor a barátait választotta helyettem :( pedig évek óta együtt vagyunk.

2014. ápr. 14. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól lenne "papucs", hogy vigyáz a barátnőjére? Már ne is haragudj, de ez a srác nem szeret téged... Az én párom SOHA nem engedett volna egyedül menni egy félelmetes sikátoron át éjszaka... Valószínűleg a barátai nem bírnak téged, és hatnak rá.
2014. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha a barátai emiatt papucsnak nézik, gratulálok a barátaihoz.

Ha pedig a pasid emiatt nem kísért haza, akkor neked gratulálok, hogy ilyen pasid van.

Lehet, hogy szeret, csak marha éretlen... Mennyi idősek vagytok?

2014. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy szeret-e, de hogy totál idióta, az biztos :D


Nemhogy a sikátoron kísérném át a barátnőmet (ha lenne), hanem hazáig :)

Legfeljebb utána visszamegyek a haverokhoz, ennyi. Volt már ilyen.

Nagyon kedves-okos haverjai vannak, gratulálok hozzájuk :D

2014. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk. Szerintem sem nézhetnék a barátai emiatt papucsnak.
2014. ápr. 14. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Huszonéves?!

Ez a hozzáállás kb a 15-16 éveseknél fogadható el maximum!

Akkor egyértelmű: nem szeret. Vagy totál hülye, és a nagyon jó, nagyon okos barátaira hallgat, és hagyja magát befolyásolni általuk.

Én a helyedben nem sok energiát fektetnék a dologba...

2014. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hihetetlen milyen emberek léteznek. -,- Ez az eset az amikor Egy srácnak mindig csak 2.ik helyen lesz a lány. Elég éretlen dolog hogy valaki ilyet csináljon,nem is értem hogy tudsz vele maradni. Ha az én párom ilyet csinálna repülne az biztos,de ne van esze szóval ha valamitöl félek biztos nem küld el egyedül hogy oldjam meg. Mi se vagyunk összekötve de azért akkoris. Ne értsd félre én csak téged sajnállak.
2014. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szeret, a mostani párom 1évig udvarolt kb, 3éve vagyunk együtt, mindenegyes alkalommal hazakisért, és mindenhova elkisér ha megkérem. És ennek semmi köze a papucssághoz, egyszerűen szeret és óv. Ha a barátai igaz barátok lennének akkor azt mondanák persze kisérd haza mi úgy is itt leszünk utána is.
2014. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jóisten, huszonévesek???


Ne már...elpazarolod a legszebb éveidet egy idióta mellett, aki egyre kevésbé vesz majd emberszámba téged, aztán mikor felébredsz már 30 vagy, azt hiszed eljárt feletted az idő. Tehát amikor családi nyomásra majd feleségül kér a barátod, igent fogsz mondani, hiszen eddig is valahogy kibírtátok. Aztán egy-két gyerekkel és 10 évvel később betelik majd a pohár, és AKKOR már tényleg necces lesz új életet kezdeni.


Lehet, hogy kicsit előreszaladtam, de ha együtt maradtok, nagyot nem fogok tévedni.

2014. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy talán el kellene hagynom, de nagyon szeretem :( Szeretnék lassan családot és sok kisbabát… de ő azt hiszem, nem szeret.
2014. ápr. 14. 16:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Drága! Ilyen apát szeretnél a sok-sok gyermekednek?!

Amúgy meg még most hagyd el, és találj egy olyan srácot, aki megérdemli, hogy családot adj neki!

2014. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!