Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom jobban szeret a barátjával lenni, mint velem? 19l

Figyelt kérdés
Igaz mostanában,hogy barátomnak nincs munkája elég sokat itt van nálam.De azelőtt míg dolgozott, szabadidejében mindig a barátjánál volt,ott lakik tőle nemmessze.Most meg ha hazamegy mindig ottvan nála,mégha nem is csinálnak semmit.Nekem azért sem tetszik,mert szerintem gyerekes az,hogy csak ugy vannak,kint,elmennek kofolára,viszik sétálni a kutyát, 26 évesek mindketten.Ráadásul azért sem tetszik, mert a haverja mindig ellenem beszél,pedig engem is nagyon jól ismer,hamarabb ismertem őt, mint a barátomat.
2014. ápr. 3. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha, gayyyy
2014. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kolosszus22 ***** válasza:
Miért beszél ellened, mi a baja veled?
2014. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki kapcsolatban van, akkor csak a párjával lehet? Ezt úgy utálom. Nekem is rakás haverom van, azt amióta becsajoztak, teljesen rövid pórázra vannak kötve, és már alig-alig találkozk velük. Vicc ez az egész. :)
2014. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mert ő olyan típus,hogy véletlenul sem lekötni magad meg k*rvázni kell,meg mire nő, csak gond van velük stb.
2014. ápr. 3. 19:01
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy csak a párjával lehet de nemár,hogy jobban szeret haverral,mint a párral...foleg ennyi idosen,nem a családon kéne már gondolkodni inkább?!
2014. ápr. 3. 19:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Tehát hogy magadhoz láncold, gyorsan lebabáznál neki? :D
2014. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
dehogyis..az még nálam tuti messze van :D
2014. ápr. 3. 19:06
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak nehogy Lyukas Gumi legyen a poronty neve ;-D
2014. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szóval elég jól ismer téged és ellened beszél? hát akkor biztos igaza van!!!


trolololo

2014. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nincs igaza...és a barátom is tudja,mégsem véd meg :/
2014. ápr. 3. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!