Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kidobott majd újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kidobott majd újra befogadott! Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban, hétben nagyon rosszul érzem magam. Összevesztem a barátommal és ő nagyon csúnyán elintézett és azt mondta hogy soha többet nem beszél velem, idegesítő vagyok és elviselhetetlen a számára. Már nem bírja elviselni a hisztijeimet.


Az ezt követő napokban lejtemenetbe kezdtem. Esténként berúgtam itthon lefekvés előtt. Iskolába úgy mentem be hogy vittem bort és azt iszogattam a wc-ben. Néhány csúnya sebet is ejtettem a lábamon amik nem tudom mikor fognak begyógyulni de jó lenne ha minél előbb mert még észreveszi valaki :$$


Bár sokszor felhívtam a barátomat szerencsére mindig felvette de lerázott. Aztán addig-addig írtam neki és könyörögtem esdekeltem a bocsánatáért amíg meg nem bocsátott.

Ez a veszekedés után 2-3 nappal történt.


De azóta is még félek, depressziós vagyok és iszok. Félek hogy megint összeveszik velem és nem fog törődni velem és szeretni. Néha nem is tudom hogy érzek csak azt hogy rosszul vagyok és meg akarok szabadulni ettől az állapottól na ilyenkor iszok sokat és másokkal beszélgetek hogy ne legyek magam de valahogy csak a barátom ért meg, ő számomra a világ legértékesebb embere és nem akarom hogy megint lekoptasson!!!!



A barátom szerintetek szeret még? Mindig kérdezem tőle és azt mondja igen de félek hogy ez nem tart örökké.


2014. ápr. 3. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
miért kérdezgeted tőle folyton?? :O az tényleg idegesítő nem rossz indulatból :|||||
2014. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? suliban iszol a wcn? nem érzed magad szánalmasnak?
2014. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tobb vagy mint 14 es ilyen hulye vagy akkor lodd fejbe magad.

Az a gyerek egy csicska.. De hat nektek noknek ez kell..

2014. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lezárta. lépj túl. Ha vissza is fogad, csak a félelem marad, hogy újra kidob. Tapasztalat. Jobb minnél előbb ebből a helyzetből lelépni. Az ivásért pedig ki fognak rúgni. Ennyire hülye szerelmes tinikislány ne legyél már.
2014. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad! Nevetséges ez a dráma.
2014. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok már bocsánat!! De nekem szükségem van rá. Nem tudom szavakkal kifejezni az érzéseket de szerelmes vagyok! Ha már átéltétek ti is akkor tudhatnátok hogy milyen is ez. Suliból csak nem rúgnak ki, bár lehet de az se érdekel mert akkor majd elmegyek másik suliba!
2014. ápr. 3. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol vannak a szüleid?! Sürgősen keress valakit (barátok, iskolai pszichológus), akivel meg tudod beszélni a gondodat, mert nagyon veszélyes helyzetbe kerültél. A barátodtól pedig próbálj leválni, mert hamarosan úgyis dobni fog.
2014. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam. Nekem erről annyi a véleményem, hogy görcsösen ragaszkodsz ehhez a személyhez, amit összekeversz a szerelemmel. Jó, biztos szereted is, de gondolj bele, hogy azért a szerelemnek nem erről kellene szólnia (iszol, vagdosod magad és könyörögsz). Ez mind a szeretet- és önbizalomhiányodból fakad. A barátod pedig egy szimplán gyenge jellem, akivel addig erőszakoskodtál, amíg az lett, amit te akartál. (Ezek után, hogy ilyen határozatlan, nem is igazán lehet rá felnézni.) Én is csak azt javasolhatom, hogy vagy magadtól (gondolkozz el, mi okozza nálad ezt igazából) vagy pszichológus segítségét kérve lépj tovább ezen a kapcsolaton.
2014. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem mond el neki ezt amit leírtál.nyugodtan, vagy ha nem tudod írd le neki, vagy szólj hogy olvassa el ezt
2014. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:
Te tipikus szeretetku*va vagy. Mindent elviselsz, csak valaki szeressen (vagy legalábbis tettesse hogy szeret). Nagyon szánalmas vagy, embereld meg magad, mert fiatal korodra már roncs leszel.
2014. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!