Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl sok lánnyal volt dolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok lánnyal volt dolga előttem, és engem ez nagyon zavar. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
A vőlegényem 30, én 23 vagyok. Neki volt egy 9 éves kapcsolata, sosem lépett félre. Aztán volt egy időszak, 3-4 év, ami alatt bepótolt mindent, én nem tudom, hogy hány lánnyal volt együtt pontosan, sosem kérdeztem, nem is fogom, de már sokról fényderült így az évek alatt. Név nélkül is zavar, hogy sokkal volt, de amikor kiderül egy lányról, hogy vele is együtt volt, akkor mégjobban... A helyzet az, hogy már rég velem van, hűséges, szeret, megkérte a kezem, egy tökéletes férfi a párkapcsolatban, de tényleg, viszont szinte bárhova megyünk, most főleg sport rendezvényre gondolok, mindig belefutunk olyanba, akivel együtt volt (és a feléről nem tudok), és ez baromira frusztrál, mert az én értékrendembe nem férnek bele az ilyen kalandok, úgy sem, hogy egyedülálló volt (ha csak 1-2 lett volna, túltenném magam, de már én sem tudom megszámolni azokat, akikről tudok). Örülnék, ha a páromat az ismerettségi körünkből csak én ismerném kívülről-belülről, és nem minden 3. lány is... Szerintetek mit tegyek?

2014. ápr. 15. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
A múltját akarod meg nem történté tenni? Szerinted sikerülni fog? A múltját kéred számon rajta amiért neked nem tartozik felelősséggel? A múltjával együtt kell elfogadnod, vagy sehogyan. Ennyi a mozgástered.
2014. ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem tedd félre ezt magadban, veled van téged szeret. Tudom, megértem hogy zavar de ne tedd tönkre a kapcsolatot evvel. Egyszerűen ne vegyél róluk tudomást még ha nehéz akkor se.
2014. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel,mar ugysem tudsz mit csinalni,nem tudsz rajta valtoztatni. Ez mar a mult,fogadd el,es inkabb annak örülj,hogy most mar csak veled van,es szeretitek egymast.
2014. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem is az zavar a legjobban, hogy ennyi lánnyal lefeküdt (bár persze az is), hanem az, hogy mindig találkozunk velük. Ha nem futnék beléjük, akkor el tudnám felejteni, de így mindig eszembe jut.. :S
2014. ápr. 15. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Gondolja arra,ha igy veletlenul összefuttok egy lannyal,hogy öt csak egyszer du.ta meg,egyejszakas volt, Es Te jobb nö vagy annal a lanynal,jobb vagy az agyban is biztos, ezert valasztod teged, hosszutavra tervez veled,es szeret.
2014. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Inkább örülnél hogy tapasztalt.
2014. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
És ez most jut eszedbe? Már a vőlegényed. Lépj túl a hülyeségeden és szeresd őt úgy ahogy van.. a csajokat meg sz*rd le.. Most komolyan nem értem a problémád, így jöttél össze vele, valószínű hamar kiderült, hogy sok nővel együtt volt, még ha nem is tudtad kikkel. Nem fér bele az értékrendedbe? Szakítani kellett volna...feltételezem ez most már nem opció. Akkor mit tehetsz? Gondold újra és lépj túl ezen a baromságon.
2014. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
jobban örülnél egy szűzikének, aki azt se tudja hova kell berakni???
2014. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Semmi se jó. Ha maximum 1-2 nővel lett volna együtt, az sem lenne jó. Ha lenne rajta sapka, az sem lenne jó. Ha nem lenne rajta, az sem lenne jó.
2014. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Akár elfogadod, akár nem, még az esküvő előtt döntsd el mit akarsz.


Engem a te helyedben nem zavarna ez ( ha úgyis tudnám, hogy az általam kiválasztott férfi hozzám jön, függetlenül attól, hogy hány nővel volt előttem ), de ha te úgy érzed, hogy nem fogsz tudni ezen túllépni, akkor gondold meg kétszer, hogy hozzá akarsz-e menni.

Válaszolva a főkérdésre: nem , erre nincs megoldás abból a szempontból, hogy mindig is bele fogtok futni olyanba, akivel azelőtt együtt volt, ha valóban ilyen tágas ez az ex-csajok csoportja, de az egyetlen dolog, amin változtatni lehet, az a te saját hozzáállásod a dolog iránt.

2014. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!