Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy valami kötődést, ragaszkodást érezzen? Vagy ez komolytalan kapcsolatban lehetetlen?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy vágyaim, csak annyit szeretnék, hogy ragaszkodjon kicsit jobban hozzám és hűséges legyen. Nem kell, hogy szerelmes legyen. Egy pár fokkal akarom, hogy jobb legyen, nem kellenek nagy dolgok. Csak egy kicsit legyek fontos neki... egy nagyon kicsit. Amíg vagyok neki, csak én legyek. Lehet hülye kérdés, de hogyan alakítsak ki tüzet köztünk?

2014. ápr. 20. 21:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nagyon igazad van. Te már voltál ilyen helyzetben?
2014. ápr. 20. 22:48
 12/14 anonim ***** válasza:
voltam ilyen helyzetben, de akkor nem tudtam megoldani. Azóta szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe, de valamivel okosabb lettem férfiak terén :D
2014. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

jobban mondva nem pont ilyen helyzetben voltam, hanem az akkori barátom elhidegült tőlem, és azt próbáltam megoldani.

de a lényeg szerintem kábé ugyanaz.

2014. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nos, én most hasonló helyzetben vagyok... van egy srác, akivel nekünk az írásbeli kommunikáció nem megy igazán. egyszerűen én megnyílnék neki, beszélgetnék vele mindenről, de ő két szavas válaszokat ad, és mintha nem érdekelném túlzottan, vagy nem tudja milyen témát hozhatna fel. nagyon zavaró, mivel élőben mindig elmondja, hogy "többet akar". eddig akárhányszor találkoztunk, szex lett belőle. élőben igazából a beszélgetés is megy, a szex meg hát fantasztikus, de félek, hogy túlságosan korán mentem bele a játszadozásaiba, és már soha nem fog kialakulni köztünk normális kapcsolat. szóval hasonló a helyzetünk. te pontosan mit szeretnél? hogy ne csak szexet kapj, hanem foglalkozzon veled a hét többi napján is? én most az ügyön vagyok, ha lesz változás, leírom milyen módszerrel értem el :) sok sikert, remélem sikerül megoldást találnod/találnotok! :)
2014. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!