Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? Írjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Írjatok véleményt!

Figyelt kérdés
3 évig jártam egy fiúval, ez idő alatt megismertem az összes barátját, már fél éve szakítottunk. Úgy alakult, hogy a legjobb barátjába szerelmes lettem, a szakítás óta vele napi szinten beszélek és ő is többet érez irántam barátságnál, de nem tud választani köztem és a legjobb barátja között.

2014. ápr. 20. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Békénhagynám. Ha nem tud dűlőre jutni, akkor az a legjobb, ha békénhagyod és ő sem kell örlődjön tovább.
2014. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem értem miért kell választani

de ha ilyen töketlen hagyd

2014. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Előbb a haver és aztán a nő.

Maragyatok barátok!

2014. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen ribizli barátnőm. Kb 10 pasin keresztül végig lehetett követni hogy kivel d*gatta meg tartatta el magát, mert mindig az előző pasi barátai közül került ki a következő
2014. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szerelmes vagy, és ő ezt viszonozza, akkor magasról tenni kell mindenki másra. Az ostoba Barney Stinson tévés karakter által elterjesztett tévhittel ellentétben a barátság kevésbé tartalmaz érzelmi kötődést, mint a szerelem. Ez leginkább a tudomány szemszögéből magyarázható. A barátság abból alakult ki, hogy az ősemberek szövetséget kötöttek egymással, a túlélés érdekében. Viszont a szerelem a szaporodás érdekében jött létre, ami meg a túlélésnél sokkal fontosabb a fajfennmaradás és a génörökítés szempontjából.

De visszatérve a kérdéshez: Ha a barátod képtelen közted és közte választani, akkor ha igazán szereted, a legjobb, ha békén hagyod. Ezzel csak neki teszel jót. Főleg, hogy mivel az exed legjobb barátja, ezért tudja mindenképp, hogy három év alatt szétmentetek. Ez pedig megerősítheti abban, hogy szerinte egy hosszasabb barátságnál nem lehet előrébb helyezni egy bizonytalan párkapcsolatot.

Egy másik dolog a végére: egyébként ki akarja, hogy válasszon köztetek? Ha az exbarátod, akkor ő egy jó nagy s**gfej. Ha te, te vagy az. Ha meg senki akkor a barátod eléggé idióta, hogy választani akar. Mindenesetre ez a ti dolgotok.

2014. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az exem akarja hogy válasszon, sajnos mivel közös a baráti társaságunk az együtt töltött évek miatt így rosszul esne neki ha a legjobb barátjával látna(ami érthető), és valószinüleg többé nem állna vele szóba. Köszi a választ! :)
2014. ápr. 20. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!