Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról ha egy kapcsolatban az egyik fél megtiltja a másiknak hogy beszélgessen valakivel? Ha veletek ilyen történne ti betartanátok? Esetleg ha nem akkor titokban beszélgetnétek a harmadik féllel vagy próbálnátok megbeszélni a párotokkal? (nem megcsalásos szituáció szimplán csak legjobb baráti viszony van)

2014. ápr. 21. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kéne az egész sztorit. Tudod, ez Semmi. Így nem lehet eldönteni, jogos-e a tiltás.
2014. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez bizalom kérdése. Ami ezek szerint nincs meg az egyik félnél. Minden titok kiderül egyszer, és jobb nyíltan megbeszélni. Ha nem tud bízni valaki a párjában, az eleve nem jó.
2014. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az említett pár már több éve együtt vannak... és az egyik félnek van egy legjobb barátja az ellenkező nemből akihez ragaszkodik mint barát .. :)
2014. ápr. 21. 14:54
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, volt már ilyen az exemnél. mivel tiltotta, ezért kénytelen voltam hazudozni... aztán meg kidobtam.
2014. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Velem ez volt anno. A barátom eltiltott minden fiú ismerősömtől, mindenkivel meg kellett szakítanom a kapcsolatot, pedig okot sem adtam rá, hogy féltékenykedjen. Utólag bánom, hogy a több tíz éves barátságok tönkrementek egy 2 éves kapcsolat miatt.
2014. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
még mindig én vagyok, a pasimnak is nő a legjobb barátnője és nekem is pasi! nincs semmi féltékenykedés!
2014. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:

Tiltás nem létezik max határozott óhaj/kérés.

Ha meg tudjuk beszélni; szuper.

Ha nem; elgondolkozom és saját belátásom szerint döntök.

2014. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó, min gondolkozol el? hogy a barátaiddal találkozhatsz-e?:D
2014. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahol ilyen tiltás működik, azt a kapcsolatot megette a fene.
2014. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szerintem hülyeség a tiltás .. ez nem olyan szituáció de van a mondás "hogy akit lehet úgyis visznek akit meg nem azt nem" .. és ebben az esetben tényleg csak barátságról van szó .. :) nekem többségében fiú barátaim vannak szóval a legjobb barátom is fiú .. :)
2014. ápr. 21. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!