Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Akinek egyszer kellettél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakukktojás13 kérdése:

"Akinek egyszer kellettél, annak mindig is kelleni fogsz. " Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Én csalódtam akkorát nőben, akikbe szerelmes voltam, hogy soha többé nem kellenének. Persze ez mindkét

nemre igaz, gondolom a nők is így vannak vele.

2014. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sokaknak jól esik ezt hinni, de nem igaz.
2014. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a szenvedő fél, ezért bocs, ha elszomorítalak, de ez BAROMSÁG!
2014. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
elég csak magadból kiindulni: hány exed van olyan, akivel bármikor összejönnél megint? én konkrétan egyet sem tudok mondani, és ebbe beletartozik az összes halálosan szerelmes voltam/első nagy szerelmem/minden hasonló érzelmi kirobbanással járó kapcsolatom. okkal lett vége, és bár egyszer szerettem, annak már vége van, és nem is mindig én voltam a szakító fél.
2014. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem igaz.
2014. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ez nem igaz! Az exembe olyan szerelmes voltam, mint az ágyú, a világon mindent megtettem érte, de akkorát csalódtam 7 év után, hogy a nyakamat tortem, amikor lezuhantam a foldre. Az életben tobbé nem mennék vissza hozzá soha, látni sem akarom tobbet! 34N
2014. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Nekem is van olyan exem, akivel soha az életbe többet össze nem állnék. Mivel kiismertem, rájöttem, hogy milyen ember is valójában és most már nem kéne.

2014. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez nem igaz szerintem sem. gondolj bele abba, hogy akinek 16 évesen, kamasz fejjel, kiforratlan személyiséggel kellettél, lehet, hogy 26 évesen sírva menekülne tőled és fordítva. mindenki változik.
2014. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy igaz lenne. Persze van kivétel, mindig van. Annyi igazságot látok talán benne, hogy ha valaki nagyon tetszik, azzal az idő múlásával, pl. 1-2 év múlva is simán lefeküdnél, mert annyira bejön. A vágy nem múlik, max enyhül. Az már más tészta, ha valakiben csalódik az ember. Természetes, hogy utána már nem igazán kell neki az illető...Kiábrándul belőle.
2014. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:

Ez baromság!

27F

2014. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!