Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szidi97 kérdése:

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
az egész kapcsoltunk során azt hallgattam a barátomtól amikor futottam utána hogy minek jössz ide? Csak azért jössz el hozzám hogy ne veszekedjünk minek jössz el. Amikor össze veszünk és oda bújtam hozzá akkor meg azt hallgatom h mi a francnak nyalizol azzal h ide bujsz . Amikor pedig nem futok utána ,amikor nem bújok oda hozzá akkor pedig azt hallgatom h így meg úgy nem szeretem mert nem futok utána és mert nem bújok oda hozzá. Szerintetek ez norm? Ki mit gondol erről? Mit gondoltok arról h a barátom simán megengedi azt h este 9 óra felé egyedül mennyek haza? az igaz h nem egy városban lakunk nem tud sajnos hazakísérni de attól függetlenül kicsit sem félt..simán azt mondja h menj haza a 8 as vonattal utána pedig sétálj haza egyedül 20 perces úton a sötétben.

2014. ápr. 18. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
pfff... HAGYD A FRANCBAAAA
2014. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy egy olyan pasival, aki semmibe vesz és érzelmileg zsarol? :S Nem, ez a hozzáállás egyáltalán nem normális, én nem maradnék vele együtt, az tuti.
2014. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az hogy neki semmi se jó és mindig mindenért te leszel a hibás

a helyedben nem maradnék vele együtt

2014. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LePeDő ***** válasza:
Én már rég fejbecsaptam volna egy székkel... Mit képzel ez magáról?
2014. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de te is elég sötét vagy ha hagyod magad megalázni meg hülyének nézni, a te hibád ha nem lépsz ebből ki nem az övé mert ő nem tudja, hogy ő egy paraszt.
2014. ápr. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

sziasztok :) Én vagyok a pasija ennek a lánynak aki ezt kiírta :D annyit szeretnék hozzáfűzni ehhez... h úgy h nem tudjátok mi miért volt.. nem kéne leparasztozni meg ilyenek..... akkor elmesélem mi miért volt csakh értsétek.. és utána alkossatok véleményt a dologról!


Szval............ sztem nincs olyan pasi aki elviselné az ölelgetést.. meg a nyalizgatást... miután a barátnője éjszaka azt álmodja h az exével dug.... és reggel úgy kel fel h totál be van izgulva. és utána még velem akar lefeküdni.... és mindezt azután h lebukott h hetente többször nézegette a csávó adatlapját.... lebukott! :D aztán azután olyat nyomott a képembe h ha más lett volna a csávóó akkor még mindig együttlennének. na akkor VAN OLYAN PASI AKI EZEK UTÁN ELVISELNÉ AZ ÖLELGETÉST?

2014. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A másik témáról.. a hazaengedésről meg a "nem féltem" dologról annyit h nem tehetek róóla h nem tudom megtenni h minden nap 1500 ftot kiadjak vonatra csak mert ő fél a sötétben... ennek ellenére olyan szinten féltem h adtamneki gázsprét.. és egész végig miközben hazafelé ment végig beszéltem vele telefonon ami miatt 8000Ftos telszámláim voltak.... de igen nem féltem ... tényleg.
2014. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jó, szerintem ezt nektek kellene négyszemközt megbeszélnetek, nem pedig ide írogatni, ha változtatni akartok a kapcsolatotokon.
2014. ápr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!