Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi legyen? Szeret, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Szeret, vagy nem? Velem akar még lenni?

Figyelt kérdés

Parommal 2 eve vagyunk egyutt elejen minden jol ment nagy volt a szerelem.. Aztan utobbi idoben nagyon megvaltozott minden. 1 ev utan nem ugy bantam vele ahogy kellenek.. Mindig flegmazott velem bunko volt kioktatott.. Eleg volt de mindig kitartott mellettem..

Mostanaba meg fordult a kocka.. Ha veszekszunk 3-4 napig nem beszelunk aztan ir hogy talalkozzunk es elobe minden tokeletes.. Aztab megint osszeveszunk es megint nembeszelunk.. Multkor ottaludtam ( havonta 1-2x tudok csak ottaludni) es kitalalta hogy nem akar velem szexelni mert allitolag faj a laba.. Ebbol is veszekedes lett..azthittem h egy fiu barmi van szeret szexelni.. Mindig az en hibaimmal jon hogy enis ezt vagy azt csinaltam vele regen.. Vajon vissza akarja adni ? Tudom h el kene hagynom de bizok benne h ez lesz meg olyan jo mint regen.. Ha veszekszunk utana ha bocsanatot kerek nem erdekli inkabb meg eggyet kettot "belemrug".. Kozbe tudom h szeret.. De akkor miert csinalja ezt ? Hozzateszem regen szivesen lepett meg ajandekokkal mostanaba meg mindig a penzzel jon(kozbe regen kevesebb penze volt megis engem lepett meg..) ha szova teszem neki ideges lesz es avval jon h majd az evfordulonkra kapok egy csokit es h oruljek annak is mert masok is annyit szoktak a masiknak venni ( regen meglepett ekszerrel..ruhaval..)

Ha meg akarom vele beszelni akkor is csak ideges lesz es elkezd kioktatni en meg erzekeny vagyok es mindig elsirom magam.. Akkor is en vagyok a hibas mivel mondja hogy elege van a sirasombol..

Koszonom hogy vegigolvastatok, varom a valaszokat.:)



2014. ápr. 21. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg vele kéne megbeszélned, mi csak tippelgetni tudunk ami ugye nem mindig jön be mert az 5-ös lottót sem nyerjük meg sajna bajna.

Szóval szerintem beszélgess vele erről, igyatok meg egy teát közben, mézzel nagyon finom tud lenni, meg győri édes kekszet ha mártogattok bele az nagyon fincsi...nyamm

2014. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi..:) kivancsi lennek a tobbi valaszra is
2014. ápr. 21. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
győri kekszet mártogatni meleg mézes teába?? Nyami ezt kipróbálom :)
2014. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!