Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat és miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat és miért nem akar szeretkezni velem? Szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lényegében leírom az egész kapcsolatot ami eddig volt.Szoval Tavaly nyáron összejöttünk és én rá egy hónapra oda adtam neki a szüzességem amit nem bántam meg.Aztán novemberben szakított mondván hogy túl sokat veszekszünk és így nem érzi jól magát majd másnap írt hogy találkozzunk mert ki akar velem békülni reméli hogy megbocsáltok neki. Én meg is bocsáltottam neki mert imádom de volt mikor hozzá vágta a fejemhez hogy soha nem fog úgy szeretni mint azt a barátnőjét akivel 2,5 évet volt együtt ez nekem nagyon szarul esett meg ráírt az egyik ex barátnőjére akivel meg csalta még az egyik barátnőjét meg össze vissza lájkolt minden féle K*urvát.. de mikor szakított és én belájkoltam az egyik gyerekenek a képét akkor ő mindjárt fent akadt ezen...Akkor megbeszéltük hogy senki nem lájkol senkit..Tudom örültségnek hangzik na de nem is ez a lényeg kibékültem vele majd most február elején szakított velem mondván hogy felhoztam neki a multját ..persze én tudtam hogy én vagyok a hibás ezért a kapcsolat véget érésért de azért ő sem szent... Amit kaptam tőle szülinapomra telefont vissza adtam neki és két napra rá eladta .. Mikor szakított másnap korházba kerültem súlyos depresszióval.. Nem miatta hanem azért mert eleve ő tartott fent mert az iskolába nem tudják elfogadni hogy nehezebben tanulok mint bárki más..Szoval volt az úgy mond "utolsó csepp a pohárba".Korházba nem jött be meglátogatni meg semmi.. Aztán mikor haza jöttem hétvégre az orvosom azt ajánlotta hogy beszéljek vele és mondjam el neki hogy nem lesz több ilyen ...Ő erre azt mondta hogy úgy érzi nem megy neki.. De hogy egy nőre sem tud ránézni..Aztán ő aznap este elment bulizni. Aztán másnap írt hogy most már végleg hagyam békén mert úgy döntött tényeg nincs értelme, majd három óra mulva írt nekem hogy had jöjjön fel hozzám mert ki akar békülni. Én kibékültem vele de közbe bele olvastam a legjobb haverjának a beszélgetésébe és ott láttam hogy hétvégén volt bulizni és azzal a csajjal akivel megcsalta az elöző barátnőjét majd nem elment vele de aztán mégsem, én rákérdeztem de bele hazudott a szemembe majd elmondtam neki hogy elolvastam a beszélgetést akkor elmondta hogy a csaj akart elmenni vele de ő nem akart, viszont én a beszélgetésből teljesen mást szürtem le... Mondjuk nem is az a lényeg hogy elment e volna vagy nem csak ah kérdezek valamit ne hazudjon... Tegnap a baráti társaságba volt egy konfliktus az miatt hogy nem keresika barátom .. Viszont szinte mindenért én voltam a hibás miko erről elkezdtünk beszélni... Azt mondta az egyik gyerek hogy én el akarom őt választani tőlük mikor ez nagyon nem igaz mert mindig én kérdem a barátomtól hogy akar a menni hozzájuk vagy valami .. Ő mondja álltalába rá hogy fáradt.. Na ezen összevesztünk utánna... És most az a gondom hogy már négy napja tervezzük hogy lefekszünk de ő meg egyszerűen kitalál valamit mindig ami nagyon rosszúl esik mert én ma is kitudtam elégíteni de ő nem csinált semmit mondván hogy egyik pillanatról a másikra elkezdett fájni a feje... De azt mondta hogy nagyon szeret és hogy azt akarja hogy oda költözzek hozzá meg hogy mégegyszer nem akar elveszítei viszont én ezt már párszor hallottam.. nem tudom mit csnáljak....Adjatok valami tanácsot lécci ! 17/L (a barátom 21 éves )

2014. febr. 17. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem úgy tűnt ebből az egész sztoriból, hogy egyikőtök sem érett még egy normális párkapcsolatra. Ráadásul én a Te helyedben biztos nem bocsájtottam volna meg ennyiszer neki, szerintem csak kihasznál Téged.
2014. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
felét olvastam. abból, amit írsz: nem számítasz neki. főleg az a duma , hogy nem fog úgy szeretni, mint az exet.
2014. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
röviden és tömören : KUKA!!!
2014. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát Sajnos nem fogadtam szót nektek mert imádom... Elmentünk bulizni multhét szombaton és szakított velem mert kivoltam akadva hogy mikor bajom volt és sírtam nem engem vígasztalt hanem egy olyan lányt akit két órája ismert... Ugye depressziós vagyok és nagyon csúnyákat vágott fejemhez...Leestem a lépcsőn és csak annyit tett hogy megnézte a fejem hogy nem lett e baja( de közbe felállni nem tudtam úgy fájt a hátam meg a lábam ) és ott hagyoott kiment a taxi elé mondván hogy ő megy haza megjött a taxi én nagy nehezen összeszedtem magam utánna mentem be akartam ülné én is a taxiba kilökött onnan megszorította a kezem úgy hogy az ujjai helye még mindig látszik a kezemen... Elment taxival amjd lefutottam hozzájuk mezitláb meg papucsba szörnyű volt... Mikor felértem hozzájuk becsöngettem anyukája beengedett és közölte nincs otthon a barátom de hogy maradjak mndjam el mi volt elmeséltem neki majd felmentem lefeküdtem a szobájába és bevettem a gyógyszereim 30 db rivotril 0,5 és asentra.... Ja de elötte a taxinál azt mondta nekem hogy én gyáva vagyok az öngyilkossághoz...... Na reggel hazaért látta hogy bevettem a gyógyszereket de csak délután 4 kor hozott haza este hétkor értem le a korházba állítólag... én három napig infúzión voltam és nem emlékszem smemire szerdán felhívott mert és megsem kérdezte mivan velem csak kiabált hogy még mindig gyáva vagyok az öngyilkossághoz stb.... Ennek ellenére nekem még mindig nagyon hiányzik és örülnék ha vissza jönne hozzám bár anyáék eltiltottak tőle, mondjuk amúgy is letiltott mindenhonnan ..... ennyit erről... és ő állatólag szerett...
2014. márc. 9. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
jesszus!ugye már jobban vagy? De rohadt szemét! keress egy kedves pasast, aki boldoggá akar tenni, őt pedig végleg felejtsd el!
2014. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jézusom! Muszáj kiverned a fejedből (és a szívedből is!) ezt a b@rmot! Az ilyen kegyetlen, erőszakos, agresszív k*csögök válnak olyan férjekké, akik verik és terrorban tartják a feleségüket. Keress olyasvalakit, aki tényleg, igazán szeret Téged, mert hidd el, hogy megérdemled!!! Ez a szemétláda meg Téged nem érdemel meg, ha folytatod vele, csak egyre rosszabb lesz minden és még mélyebbre fogsz süllyedni. Ne tedd, felejtsd őt el!


Elnézést a trágárságokért, de eléggé felidegesített még olvasni is, hogy miket tett és mondott ez a srác.

2014. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!