Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba, vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, vagy már feladtam önmagam?

Figyelt kérdés
Rossz házasságban élek (a férjem megcsalt) és fél éve megismerkedtem egy férfival. Úgy indult, hogy csak szex lesz közöttünk, de megszerettük egymást és azt tervezzük, hogy összeköltözünk. Egy idő óta elég gyakori vitáink vannak, ami abból áll, hogy teszek vagy mondok valamit ami számomra nem egetverő hiba ő viszont felfújja a dolgot. (pl.Megálltunk a kocsival a piros lámpánál, hogy kiszálljak én siettem és nem adtam puszit mikor elköszöntünk.Vagy pl. néha úgy érzem, hogy szándékosan félreértelmezi a mondandómat.Az is akkora bűn lenne, hogy én nem jegyzem meg minden egyes beszélgetésünket szóról-szóra ő viszont felidézi, hogy ekkor-meg akkor azt mondtam, miért nem emlékszem rá.)Én viszont nagyon szeretem és mikor ilyenkor azzal jön, hogy szakítsunk akkor szinte könyörgöm, hogy ne tegye.Tudom,hogy ezzel megalázkodom, de nem akarom elveszíteni. Most ott tartok, hogy már kételkedem abban, hogy én vagyok-e a hisztis, nemtörődöm vagy ő hisztizik?
2014. ápr. 18. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon megalázod magad, hagynod kéne azt a férfit.

A férjedtől meg mihamarabb elválni.

2014. ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csúnya lesz, de most "tőr be". Hogy minden úgy legyen, ahogy ő akarja, te meg ne merd kinyilvánítani a véleményedet. Ha most ilyen, akkor milyen lesz, amikor együtt éltek?

Ha engem kérdezel csöbörből-vödörbe fogsz esni.


30/n

2014. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!