Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hibát követtem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibát követtem el?

Figyelt kérdés

Szia. Délután gondolkoztam, arra jutottam, hogy szerintem nem kellene beszélnunk,vagy ennél kevesebbet, mivel az érzések , amik rég voltak kezdenek ismént elojonni, és nem akarom, hogy kellemetlen legyen bármelyikunk részére is, bár ez most nekem irtókellemetlen. Lehet tegnap is ez miatt volt rossz kedvem, de nem vagyok benne biztos. Barátnom tanácsolta menjunk el kávéra és beszéljuk meg személyesen, de ezt én nem tartom jo otletnek,mivel nem tudnák ugy beszélni szerintem . és ha már igy oszintén elmondtam ezt, akkor ezt is elmondom, néha még mindig jobban szeretlek, mint egy sima hétkoznapi barátot, bármennyire nem szeretném, mert orulok neki, hogy legalább barátok maradtunk... Lehet , hogy ez miatt most meg fogsz haragudni, hogy kussoltam a dolgokrol, de megértem. Mondták, hogy nem vagyok olyan már, mint aki régen voltam, hogy el mertem mondani ilyen téren ugymond mindent, de most szedtem a nemlétezo bátorságom és kozoltem veled.Ha bármilyen kérdésed van, akkor válaszolok. szia!

Ezt elkuldtem az exemnek aki a baratom.. Hibat kovettem el? Mar nem birtam 16L



2014. ápr. 21. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mit követtél el te lány???
2014. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de sztem ezt nem kellett volna elküldened.


25F

2014. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálatok kispics***áknál ez nem meglepő :)
2014. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minek kellett?

Mogyi

2014. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert mar nem birtam h egyik percben hulyit masikban meg elmeseli a no ugyeit :'(
2014. ápr. 21. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es!

Ha engedélyeznéd h látható legyen a neved akkor nem kéne állandóan kiírogatnod...nem jutott még eszedbe? :)

2014. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

Őszinte, de az meg szerencsétlen valszeg csak pislogott a monitorra...

Erre jó eséllyel jó darabig keresztet vethetsz.

Ps.; lehet szakítás után barátkozni,csak épp ahhoz több idő kell.

2014. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az oldal tele van a tinik szakítós-újrakezdős kérdéseivel. Minek csináljátok a fesztivált, ha aztán megbánjátok?
2014. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!