Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg lehet csalni úgy a párodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet csalni úgy a párodat, hogy imádod és szereted?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy esetleg valaki azért tesz ilyet a párjával, mert hiányzik valami a kapcsolatukból, amit valójában a párjától szeretne megkapni, de mivel ez nem lehetséges, így menekül, másnál keresi? Van jövője egy ilyen kapcsolatnak? Szex nem működik, megcsalni nem akarom... Még nem csaltam meg. Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lett a kapcsolat vége?

2014. ápr. 22. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet ha elég tudatmódosító szert beveszel.
2014. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne beszélni mi a baj a szexben. Szépen törekedni a megoldásra. Tudod manapság az emberek mindent kidobnak, ami nem működik elsőre. Ez siralmas. Szépen beszéljétek meg kinek hogy jó és próbáljátok meg ha amúgy minden okés. Az emberekben nincs kitartás.
2014. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos meglehet, sokan állítják hogy szeretik a párjukat csak valahogy megtörtént a megcsalás...

Ami engem illet nekem nem ment, még amikor már egyértelműen romokban hevert a kapcsolat akkor se bár nálam inkább azért mert nagyon bizalmatlan vagyok nincsenk egyésjszakásaim ha egyedülálló vagyok akkor se. Úgy gondolom egyénfüggő. Más kérdés hogy nekem egy megcsalás után bizonygathatná a párom, hogy nagyon szeret lehet úgy is lenne ennek ellenére azt mondanám nem érdekel és takarodjon amerre akar.

2014. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aszexuális. Nem kívánja a szexet. Nem akarom lecserélni, mert nagyon szeretem. Azt mondja azért fekszik le velem, hogy nekem jó legyen, de neki nem okoz különösebben nagy örömet az együttlét. Tudom, hogy kényszerből teszi és nagyon bánt, hogy nem élvezi...
2014. ápr. 22. 19:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni?
2014. ápr. 22. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem, megcsalni így nem lehet. Ha egy kapcsolatban nem működik a szex, az a kapcsolat halálra van ítélve
2014. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem, hogyan képzelte el, hogy belemenjen veled egy kapcsolatba, ha a testiség nála nem igény? Ha valóban aszexuális, nem hogy a szexet, de nagyon a testi kontaktust sem akarja... És ezzel csak egyre többet és többet fogsz találkozni, míg vele vagy. Nem mondom, hogy hiba volt hagyni, hogy beleszeress, és tudom, hogy egy szerethető ember (hisz belé szerettél) de ez így bizony nagyon nem lesz jó...


Úgy tudom viszont, hogy aki ilyennek tartja magát, sokszor azért mondja ezt, mert annyira mindig is elutasító volt, hogy ha vágyik is valamilyen kontaktra, akkor az érzés annyira zavarba hozza őt, és nem tudja kezelni, hogy nem is nagyon akar vele mit kezdeni, mert nem kellemes számára ez.


Nem tudom, a párod milyen eset (szereti az érintésed, ölelget, búj, pusziszkodik-e, a csók milyen vele) tehát hogy mennyire mély nála ez, de az alap tétel, hogy ha a szex ennyire padlón van (hiszen nem is igényli) akkor abból nagy nagy nagy bajok lesznek...


Mert nem tudsz mit tenni.

2014. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet.
2017. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azta most látom csak, hogy 2014es kérdés.

Azóta is az aszexuális pároddal vagy?

2017. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!