Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom kicsit szánalmas, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom kicsit szánalmas, de adnátok randi helyszín tippeket?

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatról van szó, amiben szeretnék kitenni magamért, és olyan helyre vinni legközelebb a lányt, amivel meg lenne elégedve. A peremfeltétleke a következőek:


- ne legyen hangos zene, tudjunk beszélgetni, halljuk egymást

- le legyen befekvős, elpunnyadós hely, mint azok a földön teázós teázók, de azért legyen kényelmes

- ne legyen mozi

- Budapesten legyen

- ne legyen nagyon sok ember


Hálás lennék pár ötletért! Mivel egy nagyon különleges lányról van szó, talán kicsit túl parázom, de szeretném, ha minden körülmény adott lenne, hogy jól érezze magát. (Persze én is, de hölgyeké az elsőbbség, elsősorban ő érezze jól magát, és ha ez adott, akkor én is jól fogom érezni magamat.)


Lányok, ti minek örülnétek?

Fiúk, ti hova vinnétek azt a lányt, aki nagyon fontos nektek?



2014. ápr. 23. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Pad a parkban. Ha magadért van veled, a beszélgetés a lényeg. Főleg az elején.
2014. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ha mindenképp Budapesten kell lennie a helyszínnek,akkor pl. a Margit-szigetre
2014. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Városliget, Népliget - pad

Halászbástya

Hűvösvölgyi Nagyrét

Hármas-Határ hegyi repülőtér - piknik

2014. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huh, állatkert, tropicarium, füvészkert hétköznap, amikor még nincsenek sokan.

De ehhez tudni kéne, hogy hogy áll az állatokkal, és hogy allergiás-e (pl füvészkert miatt). Én ezeknek örülnék.

2014. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kopaszi gát, biliárd vhol (sanszos h nem tud úgyhogy tanítgathatod is), margit sziget, kávézó/teázó, budai vár

F

2014. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!