Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves vagyok, barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, barátnőt szeretnék, de sehogy sem jön össze. Mittegyek? Valaki segítsen.

Figyelt kérdés

Sose gondoltam volna, hogy eddig fajul a dolog, de itt kérek most segítséget.


18 éves vagyok, még sosem volt kapcsolatom, ami hosszabb lett volna mint egy hét. Nagyon sokszor nem rajtam múlt, rengetegszer átvertek, csalódást okoztak.

Hiába randiztam valakivel, sose volt több egy randinál. Sosem sikerült félre a randi, ráadásul már mindenféle tanácsot megfogadtam, mind öltözködésileg, mind viselkedésileg.

Bár nem vagyok sármos, de nem is tartom magam egy csúnya gyereknek. Sportos testalkatom van, ismerőseim szerint jő a dumám, mégse jön össze soha.


Ha valaki tudna segíteni, azt igazán megköszönném.



2014. ápr. 23. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Örülj neki, hogy már randiztál. Nekem 27 évesen még egy randi sem jött össze a kinézetem miatt.
2014. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a randi megvolt, akkor utána miért akadt meg a dolog? Keresed a lányokat randi után vagy elvárod, hogy ők kezdeményezzenek? 18/l
2014. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Kommentelő:


Nagyon sajnálom, hogy sosem sikerült. Nem a te hibád. Sokan nem értékelik az ember személyiségét manapság.



2. Kommentelő:


Kerestem őket utána, de valahogy nem volt utána közös hamgnem, nem volt egy következő lépcsőfok. Egy adott szinten mindig megragadt a dolog.

2014. ápr. 23. 20:42
 4/7 iKiváncsi válasza:
Légy rámenősebb. Ne félj megérinteni a lányt. Keresd a testi kontaktust. Mint pl apróbb érintések. Figyeld a testbeszédét is. Kérdezd meg mi érdekli, és a következő tali aval kapcsolatos legyen. És azt még akkor beszéld meg vele, ne úttána. Beszéltesd őnmagáról, ne magadról beszélj. Ha a szemedbe néz, ne néz félre mert akkor bukta. Ne dicséd agyon, sőt pl ha látod hogy mű körme van kérdezd meg hogy igazi. És mikor beismeri hogy nem. Vágd rá hogy, ja azt hittem hogy igazi. Hogy mit mért írtam azt most nem fejteném ki. És ha tudod csokold meg akkor mikor a legkevésbé számit rá. Ez nálam akkor is müködöt mikor már teljesen lemondtam róla hogy bármi is lesz. Persze az se mindegy hogy csokolod meg. :) De az már másik kérdés lenne :)
2014. máj. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a külsőddel van a probléma. Az nem lehet?
2014. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám és beszélgethetünk róla.:) 18/L
2014. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-nek

Ezt a neget ezzel a lendülettel szedte le Mex honlapjáról vagy élőben mondta?

A kérdezőnek:

De ez annál sokkal bonyolultabb , hogy így le lehessen írni.

Sok midnen ilyen önmagában bullshitet lehetne írni , hogy "Légy önmagad" meg egyebek.Felesleges :D Belejössz majd inkább egy pár csaj baráttól kérdezd meg , hogy összejönne-e veled , és miért nem? Csak ne sértődj meg ha le "bal..szoznak".


18/F

2014. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!