Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen! Hogy koptassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magic csajszi kérdése:

Valaki segítsen! Hogy koptassak le egy barátomat, úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és jó barátok voltunk, aztán pedig jártunk. Újév előtt szakítottunk...pontosan én szakítottam vele. Mostanában barátok voltunk, és sokszor irogattunk is, mire tegnap küldött nekem egy saját készítésű szerelmes verset. Én nem akarok tőle már semmit. Mit csináljak? Nem akarom megint megbántani, a múltkor is teljesen kiborult, és majdnem hogy emós lett.....
2014. ápr. 22. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lágyan (amilyen lágyan kél az esti szél a Milford öböl felé)súgd a fülibe hogyaszongya : Hesspics!
2014. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi XD
2014. ápr. 22. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod anélkül visszautasítani, hogy meg ne bánsd.
2014. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát én ezeket szoktam mondani ha valaki azt mondja szeret probald valamelyiket ki hatha jo

1.bocsi mar van baratom

2.jelenleg nem szeretnek baratot

3.mar szeretek valakit

4.(ezt nagyon bírom altalaba a sracok hulla feherek lesznek) ohm ize ne haragudj de rajottem hogy a sajat nememhez vonzodom (ha ott van valamlyik baratnom at olelem vagy arcon puszilom hogy hihetobb legyen) mondjuk az utolso nem mindig jo mert ha nem vagy az egyszer ugy is kiderul

5.en ne haragudj de nem szeretlek

2014. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat te nagyon eredeti vagy :D koszi a tippeket mindenkinek :)
2014. ápr. 23. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!