Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsen valaki, össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki, össze vagyok zavarodva, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Miért ír rám a volt barátom, akivel amugy nagyon jó haverok voltunk, de mar van neki mas valakije, mivel megcsalt szilveszterkor.... Egy ideig nem beszéltünk de most megint elkezdtünk és nem tudom mi van most....néha mintha flörtölni probálna...komolyan. Egy suliba is járunk. És egyik nap végig sms-eztünk egy egesz délelőttöt. Igazság szerint én még haragszom rá és fogok is haragudni, de hiányzott...mert mi nem csak jártunk hanem legjobb haverok is voltunk...és most nem tudom mi van...:(

17/L


2014. márc. 27. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd a francba, ha van neki más, törúdjön vele, és hagyjon téged békén, ha fontos lennél neki, nem csalt volnaa meg...
2014. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Ha megcsalt és még a tetejébe barátnője is van, halott a dolog. Olyan fiúval nem érdemes összejönni újból, aki megcsalt, mert ha egyszer megteszi, akkor megteszi többször is. Így csak a te érzéseiddel szórakozik.
2014. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt hiszem tényleg ez lenne a helyes döntés, csak én olyan hülye vagyok h beleszerettem...es ahh..nehez
2014. márc. 27. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:

jaj, nagyon sajnálom, tudom, ez milyen fájdalmas.

de hidd el, hogy jobb neked, ha olyannal nem kezdesz újból, aki már egyszer megcsalt. Mert valóban nagy az esélye, hogy újra megtegye. Látod,most is van valakije, és most meg veled flörtöl közben. Még csak nem is játszik nyílt lapokkal, nem hagyja ott a másik lányt, hogy megmutassa, igazán te érdekled. Biztos talajon akar állni, nem kockáztat.

Ne hagyd magad, jobbat érdemelsz :)

2014. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!