Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves fiú vagyok, szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zokni014 kérdése:

13 éves fiú vagyok, szeretek egy lányt az osztályból, viszont nem tudom szeret-e. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval kicsivel magasabb nálam, viszont kb fél éve szakított egyik barátjával.Humoros vagyok,viszont mikor rossz kedvem van néha próbálom magamat kicsit perverznek adni.Őt is sokszor megnevettet, ő is 4-5-ös tanuló, viszont van egy fiú aki( utálom) mindig arra a lányra megy akira én.Ezért nem mindig vagyok vele(lánnyal).Viszont szeretem, jól néz ki, jó tanuló.Sokszor van hogy beszélgetünk, angolból mi ketten vagyunk a legjobbak.Szerintetek mit tegyek?

2014. ápr. 24. 15:25
 1/5 anonim válasza:
beszélgess vele és idövel kérd el a tell számát és sms-be sokkal könnyebb az egéssz ;)
2014. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. ápr. 24. 15:36
 3/5 anonim válasza:
Toma, te vagy az?
2014. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
en lany vagyok es 6. as sztem hizd el valahova setalni fagyizni vagy valahova na erte eb is igy vagyok es szeretnem hogy elhivjon! hidd el ha nemet mond az se baj csak ugy kerdezd meg hpgy elhivo valami nyugisabb helyre pl folyoso vege! ;)
2014. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi és nem tudom ki az a Toma nem ismerek olyat összekeversz valakivel
2014. ápr. 24. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!