Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ex visszaszerzése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex visszaszerzése?

Figyelt kérdés

Elvileg szünetet tartunk, de annyira szerelmes lettem belé a szakítás óta,hogy nem alig bírom nélküle. Barátként meg vagyunk, egy suliba járunk, azt mondta adjunk egymásnak egy hónapot...én teljesen megváltoztam, többet mosolygok, kedvesebb vagyok mindenkivel jobb döntéseket hozok...úgymond megjavultam. Szüleink eléggé buta emberek...az ő szülei meg főleg, és részben a szülők miatt szakítottunk, másrészt meg azért mert unalmas lett kissé.

A kérdésem az lenne,hogy szereztem munkát, javítok a tanuláson, több emberrel barátkozom, tehát 2-3 napja (húsvétkor szakítottunk) nagyon jól érzem magam, viszont hiányzik, és szívesen várok bármeddig..tudom,hogy kell bánni egy nővel, ha szakít veled...vagy szünetet kell tartani, de mégis megkérdezném,hogy mit tudnék tenni a későbbiekben? Vissza akarom kapni :) egyébként tegnap a haját festettem neki, és rengeteget beszélgettünk, viszont egyszer megcsókolt, és ledermedtem,hogy kedden szakítunk, vagy szünetelünk, akkor meg megcsókol? 16 éves a lány :) én 18 vagyok.



2014. ápr. 24. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
íjjj a hülye korosztály, egy 16 éves csak tud variálni azért :D , sztem majd hiányzol neki és akkor visszafogad, de még nagyon gyerek attól hogy megnőtt a melle :D na de mind1 is
2014. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen :) tudom...tavaly is így jártam :D

Én türelemmel várok :) egyébként kikészíti az,hogy nem foglalkozom vele, meg hogy nekem jobb kedvem van nélküle mint vele...szóval remélem visszajön, mert mellettem nem volt ilyen idióta :) elég ha minden más elcseszi az életét, ő magának ne tegye :D egyébként ha az egész történetet elmesélném, be telne az adatbázis

2014. ápr. 24. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!