Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalom visszaszerzése, hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom visszaszerzése, hogyan?

Figyelt kérdés
Felnéztem a páromra, imádtam. Viszont úgy kiabált velem, fejemhez vágott olyan dolgokat, amivel éreztette, hogy rosszabb az anyagi helyzetem mint az övé. Hogy tekinthetnék megint úgy rá mint előtte? Sok beszélgetés...?
2013. dec. 10. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked semmit sem kell tenned,neki kéne azon lennie hogy újra visszaszerezze a bizalmadat.

Hiába beszélgettek sokat akkor is ott marad a dolog,ameddig ő nem akar tenni érte,semmi sem fog változni,de én a helyedben felkészülnék több ilyen "kitörésre".

2013. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elsődleges, hogy ő is akarjon érte tenni, lássam őrajta az erőfeszítést?
2013. dec. 10. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen.

Gondold végig:ott van benned az, hogy megbántott(még ha nem is gondolta,hogy ennyire rosszul fog esni),csak te próbálsz meg javítani a dolgon.Nem esne rosszul,hogy azért mert megbántott te tepersz,hogy újra bízzál benne?

Mindenhez 2ember kell,neked esélyt kell adnod,hogy újra bízzál benne,de ez semmit sem ér,ha ő nem akarja.

2013. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!