Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti megsértődnétek emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megsértődnétek emiatt?

Figyelt kérdés
Ti megsértődnétek, ha vennétek valamit barátnőtöknek hónapfordulóra, de a barátnőtöktől csak egy "Boldog hónapfordulót szerelmem" szöveg utána csókot kapnátok? Szóval hogy nem venne nektek semmit se.

2014. ápr. 19. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy kapcsolatban nem a tárgyi ajándékokon múlik, h szeret-e.
2014. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sértődnék meg. Minek egyáltalán havonta ünnepelni és ajándékra szórni a pénzt? Szeretitek egymást és ez a lényeg, ahhoz nem kell ajándék.
2014. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tkodit ***** válasza:
100%
évfordulót ünnepelni okés, ilyenből problémát csinálni nem okés.
2014. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Megsértődni nem, de rosszul esne. Habár én se nagyon tudom hogy kapcsolatba mikor kell ajándékot venni. Ha jól tudom akkor 1.hónap, 6.hónap, 1.év, 2.év és így tovább.
2014. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es soha semmit nem "kell". Se egy hónap múlva, se félév múlva, sőt még évfordulóra se "kell". :D
2014. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
soha nem ünnepeltem efféle gyerekes fszságokat h jajj egy hónaposak vagyunk...Meg ki tartja ezeket észben..hónapforduló..vicc :) ki is ábrándulnék.
2014. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pedig amúgy könnyen sértődékeny vagyok. Lehet jobban esne az a csók, mint valami viszont ajándék:)
2014. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
a kérdésre a válasz: nem kéne megsértődnie emiatt. de amúgy ez attól is függ, hány évesek vagytok, nyilván egy 25 éve tartóházasságban már más a helyzet mint egy friss tiniszerelemnél ahol mind a ketten izgatottak :) a barátommal semmit se adtunk egmásnak az első hónap után, kivéve azt (ha ez számít), hogy akkor feküdtünk le először. fél év után megajándékoztuk egymást, de akkor se ilyen hatalmas összegű ajándékokat, inkább személyeseket. ezen kívül évfordulóra szerintem elég, de természetesen akkor sem kötelező :)
2014. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

16 évesek vagyunk:)

köszönöm a válaszokat:) Csak nem szeretném hogy megsértődjön, ha esetleg tőle kapok vmit, mert én nagyon nem tartom ezt ajándékozós ünnepnek, csak azért kérdeztem, mert ez lesz az első hónapfordulónk:)

2014. ápr. 19. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!