Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlt volna a szerelem? L/20

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt volna a szerelem? L/20

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal. Mostanában ha találkozunk nem nagyon szeretem ha megölel vagy puszilgat, az jobb ha csak ülünk egymás és fogja a kezem. Mindennap szoktunk facebookon is beszélni, de mostanában már zavar, hogy mindennap rám ír és órákat beszélünk. Annyira nem is hiányzik már mint régebben, elég ha egy héten 2-3x találkozunk, régebben mindennap akartam vele annyira hiányzott. Mégis úgy érzem, hogy most is nagyon szeretem, csak már nincs meg a szenvedély vagy láng vagy nem tudom, hogy minek nevezik.Lehet valamit tenni, hogy a régi legyen vagy ez már így fog marad?

2014. ápr. 30. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Velunk is ugyanez van, en is 20/L es 3 eve vagyunk egyutt :)

En kitartok mellette, szerintem csak most erzek igy es valtozni fog :)

2014. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyen valami változás: utazz el nélküle például, szerintem két nap sem kell, hogy sírj, mert hiányzik. Lehetséges, hogy túlságosan megszoktad, hogy ott van melletted. Velem is volt már ilyen, hogy "jaj, már nem is vagyok szerelmes", aztán elutaztam és számolom vissza a perceket, mikor láthatom újból, úgy készülök a találkozóra, mint az első randira, mert a távolság és az, hogy nem lehet itt bármikor, nem beszélünk bármikor, mindent vissza tud hozni.
2014. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WheneverYouWant ***** válasza:

"vagy ez már így fog marad?" XDXDXD

Minimalizáljátok a facebookot meg a mindennapi unalmas beszélgetéseket.. Helyette szervezzetek izgalmas programokat. Találjatok ki valami játékot vagy hülyeséget...

2014. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 év alatt csak feltűnt: a kapcsolatok hullámzanak

biztos volt valami problémátok fél vagy egy év után, és utána jobb lett.. nem?

azt ne akard, hogy olyan legyen, mint régen volt... hisz akkor visszafelé fejlődtök! leygen új!:D


én nem javaslom, hogy egyedül utazgass, a kapcsolatnak egyáltalán nem használ, talán csak eltávolít titeket.. sokkal inkább együtt utazgassatok!

mindenek előtt mondd el neki is a problémádat persze:) ketten keressetek rá megoldást, ketten dolgozzatok rajta! elvégre ha valaki egyedül dolgozik, nem lesz jó csapatjátékos!:D ez logikus!

menjetek el kirándulni, fürdőbe, várostnézni az ország másik felébe.. tartsatok görbenapokat, szakadjatok ki a mindennapokból és beszéljetek rengeteget élőben! mondd meg neki, hogy nem akarsz annyit beszélni vele fbon, akkor inkább élőben

menjetek el kalandparkba! a testmozgás endorfint termel, és ha ő ott van, akkor tudat alatt neki is tulajdonítod majd a jókedvet és akkor jobb lesz:)


legyetek tudatosak, figyeljetek magatokra és a másikra, és minden észrevételt osszatok meg egymással! legyetek bolondosak, beszéljetek sokat tartalmasan magatokról és a másikról, az érzelmekről! ne sztorizgassatok, az unalmas!


az a gond, hogy megszoktad.. most érjen valami olyan inger (mindkettőtöket) ami szokatlan akár mindkettőtöknek, és együtt kell "megküzdenetek" vele:P

2014. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!