Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, lenne-e esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, lenne-e esélyem később?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akiért megőrülök, meghalnék érte, annyira szeretem :) csakhogy ez a lány ez foglalt. A mostani barátjával másodszorra járnak, egyszer már megcsalta a srác őt. A csávó amúgy tipikis mai swag divatmajom, márkás ruhákkal és kacsacsőrjobbrahárom a neten ezerrel. Én Rock & Roll stílusú arc vagyok, átlagos öltözködésű, ötös tanuló (azért nem kell engem olyan tanárkedvencének képzelni :D). A lány 14 éves, a barátja 16.

Már két éve szeretem, de csak fél éve volt bátorságom elmondani neki, és meglepően jól fogadott, legalábbis reményeimhez mérve. Aztán beszélgettünk, írogattunk, nem volt barátja, szóval kezdtem reménykedni valamiben. De akkor jött a srác, és vele kezdett járni. Nagyon nagy változást jelentett nekem, sokkal szomorúbb, reménytelenebb lettem. Előtte is szerettem egy lányt, őt is nagyjából két évig, de nála sem sikerült. Viszont haladjunk. Amikor szakítottak úgy két hónap után, én voltam az első, akinek elmondta az egészet. Azt mondta, hogy bennem nagyon megbízik. Megint jött a reménykedés, üzengetés, végül megint összejöttek. Fogalmam sincs hogy mit kezdjek, szerintetek? Alapból félénk (lányoknál), egyszerű, megbízható, humoros, kedves és jóarc vagyok a többiek szerint, de a lányoknál eddig tényleg szerencsétlen vagyok. Szerintetek? 14/F



2014. ápr. 30. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy fogsz te nevetni ezen a kiírásodon 4-5 év múlva xD
2014. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy egyelőre csak barátként tekint rád. Ne nagyon zargasd amég megvan a barátja, viszont állj mellette mindig, érezze, hogy számíthat rád és mellette vagy. Ha majd szakítanak, próbáld kicsit máshogy közelíteni hozzá, bókolj, udvarolj neki, aztán majd kiderül, hogy csak barátként tud-e rád tekinteni.
2014. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 válaszoló :D egyet értek veled! :)
2014. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik valaki, mondd meg neki időben. Várakozással csak azt éred el, hogy beleéled magad valamibe, amit a másik sohasem ígért.
2014. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott az igazság az utolsónál ;)
2014. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki pár hónapja
2014. máj. 1. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Még barátként tekint rád és megbízik benned ez jó jel,de ig az a baj h nincs fiú-lány barátság az egyik fél mindig többet akar,ebben az esetben te.Sztem ha így megy tovább nem naon fogod bírni h csak barát.Kérdezd meg h akar e vmit.De lehet hha később rájön h mekkora egy szemét az a srác és észrevesz téged ÚGY.
2014. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!