Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik a fejébe? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik a fejébe? Van még esélyem és később még felkeressem?

Figyelt kérdés
Jártunk de kapott egy smst egy gyerektől akit 3 évig szeretett, vagyis csak csodálta. Most előjöttek az érzései és ezért szakított. Tudja h nemlesz belőle semmi és nemis akarja meg a gyereknek is van bnője, csak nemtudja kiverni a fejéből az sms óta. Az smsben am nemvolt semmi ehez kapcsolódó.Azt mondta h komolyra tervezte meg h fontos voltam neki. Összevesztünk, írtam neki mindenféle csúnyát amit megbántam és bocsánatot is kértem tőle. Most olyanokat ír h aki szeret valakit az nemír ilyeneket meg h nemis örül az ismerettségünknek. Most játsza a megbántottat? Am letöröltük egymást mindenhonnan szal nem beszélünk meg azt írta h többet neis beszéljünk. Van még esélyem ha várok pár hetet és felkeresem?
2010. máj. 6. 14:04
 1/3 nielindi ***** válasza:
szerintem hagyd. még ö beszél neked arrol, h ha szeretsz valakit, akkor nem mondasz semmi csunyát, rosszat. te lettél megbántva, valahogy ki kellett adnod magadbol. ö dobott ki téged egy olyan srác miatt, akivel nem lesz semmi, egy plátói szerelem miatt.ö ne magyarázzon semmi olyat, h ha szeretsz valakit, nem csinálsz meg dolgokat....
2010. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tényleg itt neked van jogod haragudni

habár akkor sem kéne kígyót békát mondani

de amúgy tényleg akkor ilyen egy csaj vkivel, ha nem érdekli

most éppen te nem érdekled. persze ez változhat annak a függvényében, hogy meddig akar vele szórakozni az a másik srác, mert annak biztos bejön, ha valaki odavan érte, mégha nem is akar semmit

ha a másik srác kilép a képből téged elővesz a csaj

a kérdés: akarsz te olyat? hogyha ló nincs, jó a szamár is..

2010. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgysem lenne érdemes kibékülni vele. A pasi csak füttyentene, és úgy otthagyna érte, mint a pinty.
2010. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!