Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam érzéseimet, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam érzéseimet, de ő csak barátként tekint rám. Van még később esélyem?

Figyelt kérdés
100% ig biztos voltam abban, hogy kölcsönös vonzalomról van szó, mint később kideült tévedtem. Egyik nap mikor már sokadjára hazakísértem megpróbáltam megcsókolni, kicsit hirtelen jött de nem tudom miért csináltam, hiszen azt hittem ő is így érez. Kiderült, hogy nem de azóta is jóban vagyunk csak kicsit hülye a helyzet amikor találkozunk ( elég gyakran) Én viszont még nem szeretném feladni.
2012. máj. 26. 17:56
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és 18/f
2012. máj. 26. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Rám is csak barátként tekintettek eddig. De, kapaszkodj meg, nem érdekelt. Olyan, volt ez nekem, mint egy Wc lehúzás.
2012. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 10inchhero ***** válasza:
ezt nevezik friendzone-nak és ebből nincs kiút, csak lefelé (szóval vagy barátok, vagy azok se) 19/F
2012. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 93Mumus ***** válasza:

Ugyanezen estem át én is 2x is és ugyanazzal a lánnyal(először a tavaly tavasszal és másodszor az ősszel). Csak én csók helyett rákérdeztem. a gyakori találkozásokról meg annyit, h az oszt. társam :) Most ott tartok a dologgal, h a suliba egyfolytába a mellettem van, keresi a társaságom, ölelget, kedveskedik ÉS a múltkor már ő csókolt meg engem :D


Szóval meglehet csinálni, csak sok idő kell hozzá, de nekem megérte.

az egész a "ne kívánd és megkapod" elven alapszik. Maradjatok barátok, de légy közömbös vele. Ne kísérgesd haza, s ne csinálj semmi olyant amit nem tennél meg egy akármelyik lánnyal. Kezdj el más lányokkal ismerkedni stb...

2012. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én elöször cimbi, aztán pajás, és ezek után lettem barát. Na erre varjál gombot...
2012. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!