Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent a szabadság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a szabadság egy komoly párkapcsolatban, házasságban?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

A felektől függ..

Valakinek az, hogy a másik nyugodtan mehet nélküle is akárhova, ...


Valakinek azt mint az előzős esetben, de szóljon mikor merre hova, és kérdezzen, nem engedély kérésre gondolok, hanem arra, hogy kérdezzen van-e más terv amin átgázol, vagy akadály, hogy menjen ( nálunk ez van)


Valakinek teljes szabadságot, akár szexuális téren is...ilyen is van


Stb

Ez csak pár példa..l

2014. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
Ez teljes mértékben a feleken múlik
2014. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi van akkor, ha az egyik fél elnyomottnak érzi magát és több szabadságra vágyik?
2014. ápr. 30. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
A szabadság fogalmát mindenki másképpen értelmezi,mindenki számára mást jelent,hiszen ahány ember,annyiféleképpen gondokodik róla.Az biztos,hogy szabadnak nevezheted magad egy kapcsolatban,ha gondtalannak,boldognak érzed magad,érzed,hogy van valaki melletted,mégsincsenek negatív érzéseid,és úgy gondolod,bármit megtehetsz,amit szeretnél.Nem kell folyton arra figyelned,a másiknak tetszeni fog -e éppen az,amit cselekszel,mondasz.Ő elfogad téged és tisztel.
2014. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kompromisszumot kell kötni, mert ha nem, vagy nem megy ez, akkor megkeseríik egymás életét...


Kompromisszum= mindkét fél enged...

2014. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha bármelyik fél elnyomva érzi magát,az arra utal,hogy nem egy egyenrangú kapcsolatról van szó.Ez nem egy jó kapcsolat,itt alá,és -fölérendeltségi szerepek vannak.Eltérőek az igények és az elvárások,nem gondolkodnak egyformán.Tehát nem valók egymáshoz.
2014. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tegyuk fel, hogy olyan onzo vagyok, hogy nem eleg a kompromisszum. Mert stressz es frusztracio ovez pl egy szombati bulit kettesben.

Mert azert is en vagyok az utolso senki, ha tisztessegesen feloltozve, visszafogottan viselkedek es valaki odajon, hogy szia csinos stb...

Kar volt rakerdezni, mert csak duhos leszek.

:D

2014. ápr. 30. 19:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeretem, nem birnek szakitani vele.... De nem vagyok felhotlenul boldog. Sajnos
2014. ápr. 30. 19:48
 9/9 PearlDiver ***** válasza:

Számomra a szabadság azt jelenti a kapcsolatban, hogy nem azért vagyok vele, mert görcsösen félek a magánytól, hanem mert van bennem annyi életenergia, amiből tudok neki is juttatni, mindezt azért mert tetszik nekem, szeretem, nagyra tartom és tisztelem őt.

Aztán amit más is írt már: nem féltékenykedünk egymásra feleslegesen, azt csináljuk amit szeretnénk, nem a másik szabja meg. De ennek a kapcsolatban úgy van értelme, ha közben tudjuk egymásról, mi az ami belefér, amivel nem bántjuk egymást.

És van a szabadságnak egy olyan vetülete is számomra, hogy a kedvesemmel együtt sokkal többek vagyunk együtt, mint 1+1 ember, kitárul a világ, tele lesz szebbnél szebb lehetőségekkel, kihívásokkal, feladatokkal, amiket együtt élhetünk át, oldhatunk meg és ezáltal összekovácsolódhatunk.

Így egy levegőre ennyi :)

24f

2014. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!