Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális egy férfinél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális egy férfinél, ha egy csalódás után 9-10 évvel sem akar komoly barátnőt magának? (25/N)

Figyelt kérdés

Egy 32 éves férfiról van szó, aki 15 éves kora óta együtt volt egy lánnyal. 23 éves koráig minden szép volt, ahogy mesélte. Álompárként tekintett rájuk mindenki, aki ismerte őket, nagyon egymáshoz illettek, közösen tervezték a jövőt, és alig pár éven belül már a házasságot fontolgatták. Aztán a lány egyik napról a másikra lelépett egy olyan férfival, akinek a létezéséről senki sem tudott. A lány ügyesen titkolta mindenki előtt. Szóval minden előjel nélkül összecsomagolta a legfontosabb holmijait, és mire a pasija felébredt, a lány már repülőn ült az új pasijával egyenesen Angliába.


Ez már lassan 10 éve történt és az itthagyott férfi azóta tivornyázik, minden jöttment nővel összeáll és nem meri elkötelezni magát senkinél sem. De mint írtam, ennek már 10 éve, és ideje lenne a férfinak komolyan gondolkodnia a kapcsolatokról, az életről. Sok komoly lehetőséget szalasztott el az elmúlt években, és szerintem a mostani lehetőséggel is így fog járni.


Őt idézem: "minek komolyan venni bárkit is, nincs értelme, és különben is élni akarok, kb. 30-40 évem van hátra, ki szeretném használni ezt a kis időt!" (25/N)


2014. ápr. 28. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szeretnél összejönni vele?

nem javaslom. a múltban él.

2014. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp éli meg a csalódásokat. Ez egy kiélezett helyzet, 10 év már szerintem is sok. Én most 4 évnél járok de nem azért mert nem akarnék komolyat hanem mert nem találtam még hozzá megfelelőt vagy épp ha úgy gondoltam akkor nem jött össze :) 24/F
2014. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 PearlDiver ***** válasza:
Abszolút érthető, de nem normális, menjen el pszichológushoz. Hátha még van számára remény...
2014. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
A történetet tekintve szerintem érthető ez a hozzáállás, így a legegyszerűbb feldolgoznia a történteket és szerintem nem fog megváltozni, elég nagy lelki törés volt ez ahhoz szerintem, hogy valaha is komoly kapcsolatot kezdjen bárkivel.
2014. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag ennek tudható be:

"mire a pasija felébredt, a lány már repülőn ült"


És látod, ezért külön jó a mai szó nélkül faképnél hagyom hozzáállása a társadalomnak, mert lehet vele ilyen sebeket okozni amik egy életen át elkísérhetik a delikvenst.


Amíg ezen nem teszi túl magát rajta, addig nem fog változni.

2014. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noydra ***** válasza:

Én is teljesen megtudom érteni.

8 évig együtt volt vele, majd ezt kapta...

Bár 10 év után már durvának tűnhet ez, de én nem lepődnék meg rajta, ha egész életét így éli le.

2014. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Maximálisan megértem! De az a 10 év sok.
2014. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Az a kapcsolata 15-23 éves koráig tartott, ami kb. a felnőtté válás időszaka és nem venném annyira komolyan a hasonló tinikapcsolatokat. Nyilván, amikor elhagyták érthető, hogy kibukott, de 10 év túlságosan sok. Sokkal súlyosabb tragédiák történnek másokkal, azért mert egy lány elhagyja nem kéne ennyire összetörni. Szerintem nem elég tudatos, nem jönnék össze vele.
2014. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ember már csak ilyen.

Pszichológus... A más emberek, főleg szülők baromságait nem lehet máshogy feldolgozni.

(Amúgy miért fontos, hogy te 25/N vagy?)

2014. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!