Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiúval sms-ezel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúval sms-ezel és többször megkérdezi, hogy zavar-e, akkor te mindig azt írod, hogy nem?

Figyelt kérdés
Természetes, hogy nem zavar, hiszen semmi olyant nem csinálok amiben zavarhatna...Amúgy nem akarok a sráctól semmit, csak barátságot...
2009. júl. 12. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
meg írnám neki, hogy úgy is tudatnám ha zavarnál az sms-el.
2009. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg zavar, akkor azt mondom: figyelj, ne haragudj, de most egy kicsit igen/ alkalmatlan az időpont. Azért kérdezi, hogy TUTI ne zavarjon :)
2009. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, SMSben hogy lehet zavarni?:D Mert az oké, hogy ha felhiv és ugy kérdi (azt én is mindig megkérdem), de én még smsben sosem kérdeztem meg hogy zavarok e, meg tőlem se...
2009. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megírnám neki, hogy nem zavar, és hogy ezt többször ne kérdezze, mert ha zavarna, akkor nem írnék vissza.:)
2009. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 jó tanács: A csávó többet akar tőled mint barátságot ;)
2009. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen...Csak hogy én nem... :(
2009. júl. 12. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!