Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok hajlandó főzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok hajlandó főzni csak havonta 1x,2x. Párom nagyon igényelné, ha többször lenne meg ez az alkalom, de nagyon zavar hogy ő nem tud főzni és nem is érez arra hajlandóságot hogy megpróbálja. Mit kéne tennem? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nő vagy vagy férfi?
2009. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát attól függ, te a férfi, vagy a női tagja vagy a csapatnak :) Mert ha nő vagy, akkor ejnye-bejnye, mi az, hogy ilyen ritkán főzöl, ha meg pasi, akkor gratulálok, hogy magadra vállaltad a nemes feladatot. Azért minden esetre érdemes lenne elbeszélgetned a pároddal, ezt máshogy nem lehet megoldani szerintem.
2009. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
te most nő vagy, vagy fiú? Ha te vagy a nő, szerintem nyugodtan főzhetnél gyakrabban. És ha nem főzöl, mit esztek? Én főznék a helyedben! :)
2009. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
ha nő vagy, akkor bizony ez a te feladatod lenne, de persze megértem, ha késő este hazaérsz, akor nincs mindig kedved főzni, de szerintem ez a havi 1-2 nagyon kevés. esetleg főzzetek együtt. :)
2009. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kérdező férfi:D mivel egy nőtől elég gáz lenne ha ilyet kérdezne...persze ha fiatal akkor megértem:)

De igenis vedd rá a barátnőd,hogy főzzön ő is, vagy ilyenkor mit esztek egyáltalán?

a közös főzőcske se rossz ötlet:)

2009. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nő vagy akkor ideje megtanulni főzni.


Ha férfi vagy akkor tanítsd meg a nődet főzni.


Egyébként 25/F létemre naponta főzök magamnak és a páromnak...ő végzi a mosogatást mert az utálom. Elég könnyű megszeretni a főzőcskézést és egy-egy egyszerü de finom étel nem több mint 30-60 perc...

2009. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pasi létemre imádok főzni, engem kikapcsol! Sőt, még kreálok is ételeket. A családnak nagyon izlik! Próbáld meg Te is!
2009. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Le fogtok ütni, de szerintem egy nőnek nem feladata a főzés. Mondom ezt úgy, hogy én naponta főzök. De én szeretem csinálni. A párom (ő a fiú) viszont mosogat, mert én attól ki tudnék ugrani az ablakon.


Nem lehet, hogy a kérdező megengedheti magának, hogy ne főzzön? Pl. rendel ételt, étterem stb. És abban sem látok semmi rosszat, ha pl. a fiú tanul meg főzni. Miért lenne törvényszerű, hogy egy lány mindenképpen tudjon főzni?

2009. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű...de ez a megszokott...nem bírná elviselni az egóm, ha minig a férjem főzne...havi 2-3 alkalom ok...de a többi az enyém...
2009. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
T. utolsó válaszadó: Igen , igazad van de, én akkor is szeretek főzőcskézni! Mihelyst szabin, szabadnapon vagyok , előre eltervezem mit alkotok! Nálunk a mosogatással nincs gond, ott a mosogatógép...
2009. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!