Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne most tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki az osztálytársam és nagyon jóba vagyunk már 2hónapja. Több ember szerint is több mint barátság de kevesebb mint szerelem. Én szerettem volna vele járni, de visszautasított mert nem volt belém szerelmes. Holnap megyek hozzá és mondtam neki hogy kap meglepetést és addig nyaggatott míg kitalálta mi az. Ugyanis én leakartam smárolni, erre ő is azt mondta hogy add egy meglepetést. Na én is addig piszkáltam míg elmondta és az volt hogy vissza csókol. Na szerintetek mit tegyek? Az egy dolog hogy lesmárolom, de ezután szerintetek mi lesz? Megy tovább mint sima barátság vagy tegyem fel neki újra a kérdést hogy nem-e akar velem járni?!

2014. máj. 5. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugye ez az alsó tagozat? "Több ember szerint is " Gratulálok ahhoz, hogy mások véleménye alapján éled az életed...
2014. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát tényleg amúgy hány évesek vagytok?

Szerintem ha már ő is megakar csókolni akkor nem szimpla barátságról van szó! :)

2014. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk :D de tényleg ezután lehet valami köztünk?
2014. máj. 5. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!