Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ez így? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez így? Mit kéne tennem hogy változzanak a dolgok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem becsül meg eléggé a barátom .

Amikor nincs velem folyton azon idegeskedem hogy mi nem tetszik vele kapcsolatban...de amikor vele vagyok úgy érzem minden szép és jó.


Vannak dolgok amik zavarnak pl. hogy sosem hív meg semmire, nem járunk el helyekre ahova meghívna, csak ritkán, de olyankor is mind a ketten fizetjük a saját részünket.

Emellett folyton őt kell ölelgetnem, babusgatnom ami már kezd az agyamra menni. Főleg hogy neki egyszer sem jutna eszébe hogy magától megmasszírozzon vagy valami, csak akkor ha szólok neki érte. De ő állandóan elvárja hogy kényeztessem...

Egyszer sem hallottam még tőle pl azt hogy na most megmasszírozlak drágám vagy bármi más.

A szex sem a legjobb öztünk ... idegesíti őt is hogy nem megy, viszont még ennek ellenére is kb csak azzal van elfoglalva amikor az ágyban vagyunk, hogy neki hogy tetszik meg hogy mi a jó. Minimális dolgokat azért megtesz de még egyszer sem volt rá példa hogy azt mondta volna (na most addig nyallak amíg el nem mész, ha fél óráig kell csinálnom akkor is )általában 3 perc után megunja és haladunk tovább.

Ennek ellenére sokkal rendesebb az előző 2 pasimnál sosem veszekszik sokkal aktívabb szex téren is és rendes velem a maga módján ... Érdekli hogy nekem is jó legyen.... de mégsem jó....és ez egyre jobban idegesít mindkettőnket, (Ő nem elég türelmes és csak az érdekli hogy minél előbb berakhassa :S közben azon idegeskedik hogy nekem mikor lesz jó és hogy miért nem jó)


Ti mit gondoltok?

25/ N



2014. máj. 4. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eset a párod, olyan kis magának valónak látszik. Beszélj erről a dolgokról vele, aztán ha nem változik akkor ne erőltesd. Gondold meg milyen virágot szakítasz le.
2014. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen önző, belekényelmesedett a kapok szerepebe, és kevés az adok.
2014. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szívesen mondom ezt, de a párod egy vadbarom, kedves kérdező. Keress valami normális fazont, amíg nem késő.
2014. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!