Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok

van egy kapcsolatom 1 éve már lassan de a barátomat már nem szeretem annyira és ostanába sokat találkozok egy idősebb (31 éves) férfival és kezdek beleszeretni de nem szobára megyünk hanem kávézokba éttermekbe ilyen helyekre és neki is tetszek meg érdeklődik irántam de nem tud a barátomról

mit csináljak ?



2014. ápr. 29. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Válassz a kettő közül.
2014. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond meg a barátodnak hogy már nem kell és éld az életed!
2014. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ec, pec...
2014. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mondd meg, hogy van barátod, és esetleg tegyél valamit a kapcsolatodért

a kapcsolat nem egy olyan dolog ami majd fönntartja magát, ha belendült... tenned kell érte.. ha másokkal randizgatsz, akkor nem hogy nem tettél érte, de ellene tettél! 1 év az elég kevés.. de gondolj arra, hogy szakíthatsz a mostani barátoddal, összejöhetsz az 31 évessel, de egy idő után ott is azt fogod érezni, hogy már nem szereted annyira, és lesz más akivel találkozgathatsz... vagyis egy tapodtat sem jutsz előre, viszont folyamatosan égeted ki magad


szóval inkább a kapcsolatodra figyelj!

2014. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nem tudok dönteni mert vmit még érzek iránta vagyis most nem de régen nagyon szerettem a kapcsolatunk 1-2 honapjában
2014. ápr. 29. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelem a bölcs beszél: Ha két ember közül kell választanod akkor [válasz engem] válaszd a harmadikat!
2014. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat 6os, ez valami facebookos ideuetnek elmenne, de hasznos tanacsnak nemnagyon:D


minden kapcsolatban vannak hullamvolgyek... ha nem lennenek, nem fejlodnenek

velej 7s volt olyan, hogy a baratnommel eltavolodtunk egymastol esmkomolyan belezugtam egy masik lanyba, aki szintennszerelmes volt belem.... aztan erot vettem magamon, jol osszevesztem a masik lannyal, sokat beszelgettem a baratnommel, es komolyan jobb lett a kapcsolatunk, egy eleg nagy lenduletet vett, es jobban szerettuk (es azota tobb eve toretlenul szeretjuk) egxmast, kint azelott:) nem volt onnyu idoszak, es meg csak 1 evesek voltunk, de bizonyitottunk es baromira megerte:)

a masii lannyal kozben kibekultunk, tisztaztunk a dolgainkat es egyik legjobb baratosno lett belole:)

szoval ha pillanatnyilag nem erzed erosnek a kapcsolatod, az nem baj, mert termeszetes, viszont megvan a veszelye is! Az emberi erzelmek folyton mozgasban vannak, de atlagban altalaban egyniranyba haladnak:)

2014. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!