Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy végre elfelejtse az exbarátnőjét? Egyáltalán megéri várnom rá?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Tavaly előtt ismertem meg egy srácot, nyáron, víz zene volt, emlékszem. Haverok rángatták magukkal, akkor volt 4 nappal a szakítása után. Beszélgettünk rengeteget, próbáltuk elterelni a figyelmét, fogjuk rá be is jött. Két héttel később véletlenül összefutottunk, ittunk egy kávét, sétáltunk beszélgettünk. Aztán közösségi oldalakon még többet. És én sikeresen belezúgtam. A mai napig fülig szerelmes vagyok belé, amikor meglátom le se lehet lőni, olyan boldog vagyok. Sokat találkozunk kettesben is, de nem merek neki a mai napig színt vallani, mert úgy látom még mindig nem felejtette el a lányt.Csomószor beszél róla, mesél róla, a közös képei még mindig ki vannak nála téve, mintha meg sem akarna szabadulni a lány emlékeitől. Több mint 5 évig voltak együtt, ráadásul egymástól 4 lépésre laknak. A kapcsolatuknak a lány vetett véget, mert még élni akart.(A srác most 25 éves)Nem tudom mit tehetnék még...egyszer írtam neki egy levelet, amiben leírtam mit érzek iránta, de nem merem neki odaadni. Tényleg sokat vagyunk együtt, de az én részemről ez már régen szerelem. Mit tehetnék? Megéri várnom rá, vagy próbálkoznom? Köszönöm előre is a válaszokat!

2014. máj. 6. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
hagyd a francba..csak rosszabb lesz. tapasztalatból mondom
2014. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Két eshetőség van:

1. Bevallod neki az érzelmeidet (nem ráerőltetve: imdálak, légy az enyém, meghalok nélküled stb. módon), és válaszból tudsz tovább lépni hogy mi tévő légy. (Szerintem először is csak azt kéne tudatnod vele hogy szerinted lehetne több, nem kell feltétlenül szerelmet vallani, elég ha a szándékod ismerteted.) Lehet hogy pozitívan sül el a dolog, lehet hogy nem. Erre mondják hogy aki próbálja veszíthet, aki nem, az veszített.

2. A második lehetőség a vesztés. Nem tudod meg mi lett volna ha... Várnod nem érdemes rá, mert ha nem lát a szemétől akkor két hét, hónap múlva sem fog. Vagy már csak azért sem fogja neked megmondani h többre gondolna ő is, mert rajtad ezt nem látja. Te szenvedsz, sóvárogsz utána amiről ő mit sem sejt. Nem tud rajtad így segíteni. És ne felejtsd hogy a visszautasítás is egy segítség mert legalább tudod merre tovább.


Ha nem rontasz rá egyből, a szeretlek imádlak dumával akkor közel biztos hogy mint barátot sem veszíted el. Sok siket. Szedd össze a bátorságod. Kérem a fejleményeket!

2014. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!