Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy srác belemegy egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác belemegy egy új kapcsolatba, csak hogy a régit elfelejtse és ne legyen egyedül, annak milyen következménye lehet?

Figyelt kérdés
Tehát belemegy annak ellenére, hogy a régihez még kötődik. Lehet ebből nagy szerelem az újjal, vagy előbb utóbb felszínre jön, hogy a régi jobb volt?

2013. júl. 31. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Az új partnertől függ.


Lehet tragédia, és lehet happy end is:)

2013. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 esélyes a dolog.

- Vagy beléd szeret és közben elfejti a régit.

- Vagy vissza megy a volt barátnőjéhez.

2013. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz nagy szerelem. Lehet még jobb is lesz az újjal, de ha még kötődik valaki az exhez, akkor az halálra ítéli az új kapcsolatot, mert úgy se fogja értékelni. Tapasztalat :/
2013. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első mondja végződhet tragédiával is de beléd is szerethet és elfelejti általad az exét.
2013. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És szerintetek mennyi idő alatt derülhet ki, hogy van e jövője a kapcsolatnak? Amióta az új meg van, az exszel már nem tartja a kapcsolatot, gondolom próbál tovább lépni.
2013. júl. 31. 18:22
 6/9 anonim ***** válasza:
reméljük, hogy elfelejti :)
2013. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én jártam egy fiúval 1 évig , hirtelen ért véget , az utolsó hónapokban csak veszekedtünk , én már annyira kész voltam , hogy szakítottam aztán ki akartam békülni viszont ő már nem , de még mondta , h szeret ls hiányzom neki. Aztán szakítás után 1 hétig minden nap beszéltünk és hétvégén volt valami buliba és felszedett valami csajt és elkezdtek járni, ez már lassan 2 éve lesz , úgyhogy már kb. 2 éve vannak együtt és szerintem jól megvannak , mi azóta nem beszéltünk. Én azt gondolom , hogy ha talál egy olyan lányt , aki segít elfelejteni a multat akkor lehet nagy szerelem .
2013. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
na mi történt eddig? elkezdődött a kapcsolat?
2013. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elkezdődött és még tart!
2013. aug. 11. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!