Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért köszönt el "csávóval" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köszönt el "csávóval" a barátom? 18L

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve vagyunk együtt, még sosem köszönt el úgy hogy 'csáó' de tegnap osztály kiránduláson volt és beszéltünk telefonon és ez volt az elköszönése és ez nekem nagyon rosszul esett. Ti mit gondotok? Normális válaszokat ha lehet

2014. máj. 7. 22:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
A barátodnak biztos nincsenek érzései, ha csáóval mert elköszönni.
2014. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
de, ez érzés ami nektek nem igen van!
2014. máj. 7. 22:18
 13/30 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, ugyan olyan korú, mint te, de én ezen nem hisztizek...

Komolyan, milyen lehetsz te alapból? Egy csáó miatt rosszul vagy...komolyan, L helyett IQ-t kellet volna írnod.

2014. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, csak nekem ez rosszul esett mert még sose mondott ilyet. Midig úgy köszön el hogy szia drága stb de nem így h csáó ez olyan mintha a haverja lennék
2014. máj. 7. 22:19
 15/30 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy tényleg van valami mögötte. Bár én mindkettő köszönéstől a falra másznék.
2014. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Amúgy is inkább a hangsúly a lényeg, nem az, hogy mit mond. Az milyen volt?
2014. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
hát nekem az a megszokott és ezért furcsa volt :(
2014. máj. 7. 22:22
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsalt.
2014. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
A mai napon ez nevettetett meg a legjobban, Köszönöm kedves OP. Amúgy meg szerintem ne akadj fenn ilyesmin.
2014. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
nem is tudom olyan vidáman hangzó,mintha mindig is így köszön volna el.. :(
2014. máj. 7. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!