Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha volt egy nagyon kellemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt egy nagyon kellemes randim egy pasival és csókkal köszönt el, de nem hív már 2 napja, de azt érzékeltette, hogy tetszem neki eléggé és örül, hogy velem töltheti az estét akarhat még tőlem valamit? én kereshetem vagy azzal csak elszúrnám?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Büdös volt a szád :(
2013. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevés az ideje,sokat dolgozik,így ezek tutira.

Hívd te,de inkább pénteken,mert hétköznap nem fog ráérni.

2013. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
várj még, lehet csak tesztelni akar hogy meddig bírod ki
2013. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát elég nagy játékosnak tűnik, és szerintem érzékelte, hogy tetszik nekem..ha pl tett olyan megjegyzést hogy "mennyire örülök, hogy így végződött az este mert most itt vagyunk és milyen jó.." az pozitív..külsőre tetszem neki az tuti, de nem tudom a személyiségem mennyire ragadta el..:D
2013. okt. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!