Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen igazából szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen igazából szerelmesnek lenni? 20f

Figyelt kérdés
2x is azt hittem már az életemben, hogy szerelmes vagyok. Egyszer 15 évesen koromban, egyszer 18 éves koromban. Mindig azt gondoltam ez a tiszta őszinte szerelem, mint amit pl. Juhász Gyula írt a verseiben. Holott csak később jöttem rá ezek a lányok csak magam és a külvilág felé egy álca., egy indok, amiért nem akarok komoly kapcsolatot. Mert sokág féltem, írtóztam a komoy kapcsolatoktól erre a pszichológusom segített rájönni. Az okait, most nem firtatnám, de már túl vagyok ezeken. Azonban nem rég tettem fel magamnak a kérdést, milyen is igazából szerelmesnek lenni nem pedig mesterkélt érzésekst táplálni egy lány iránt.21f

2014. máj. 8. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó.
2014. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amikor nem tellik el perc, hogy ne gondolnal rá, amikor nem tellik el óra, hogy ne várnád a kovetkezőtalitokat, amikor ugy csókoloztok, hogy közben azt kívánjátok, bárcsak sose lenne vége...amikor ugy szeretkeztek, hogy a hátadon is feláll a szőr, annyira szereted, és kívánod a párodat, és amikor ugy érzed, hogy egyedül kevés vagy, és csak vele vagy teljes egész...:)
2014. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha beszélgetsz vele akár személyesen akár gépen mosolyogsz mint valami hülye gyerek , ha meglátod már görcsben áll a gyomrod , mindig rágondolsz és nem tudsz már másra úgy igazán koncentrálni , ha megcsókol fel szállnak a pillangók a gyomrodban , róla álmodsz stb! :)
2014. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor nem tudod, hogy miért is vonzódsz csak úgy vonzódsz és kész.

Végül is a szerelem is csak a szaporodási ösztön annak meg nem kellenek indokok. Ettől függetlenül iszonyat jó szeretni valamit.

2014. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kolosszus22 ***** válasza:
Privátban leírhatnád az okokat, van egy jó lányismerősöm aki szerintem hasonló problémákkal küzd. Miért féltél a komoly kapcsolatoktól?
2014. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Harmadik válaszoló! Pontosaaan! :DD
2014. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd megtudod, ha tényleg szerelmes leszel. Lehet, 15 és 18 évesen még nem tud az ember igazán az lenni, egyáltalán miért kell egy 15 éves gyereknek lányokkal ilyen komolyan foglalkozni?Egyébként az a legjobb érzés a világon, minden, mindenki megszűnik létezni, csak azt az egy embert látod, persze, ha kölcsönös, az az igazi. De erre is rá lehet jönni, hogy valaki igazán szeret-e vagy csak mondja, csak mutatja, úgy tesz, mintha érezne, kedveskedik, a nők nagy mesterei ennek. Olvassál sokat, akkor talán az emberismerő képességed is fejlődik, és jobban kiismered az embereket. Egyes párokon - még ha meg sem szólalnak - látni, hogy tényleg szeretik-e egymást vagy sem. Nem kell ahhoz ölelkezniük sem, de van egy kisugárzásuk. Kívánok egy ilyen szerelmet, mert megérdemled, de előtte biztosan annak is volt célja,hogy egy kicsit szenvedjél. Majd eljön, csak nem kell siettetni.
2014. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!