Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok, és úgy tűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, és úgy tűnik hamarosan beköszönt az első csók. Nagyon parázok, hogy mi lesz. El lehet az ilyet szúrni? Ha igen, adjatok tippet, hogy hogyan előzhetem meg a hibákat!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
az első majdnem mindig gáz. de 13 évesen nem kell szégyellni.
2014. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
L vagy? Ráadásul egy csokverseny bajnokkal kell megküzdened? (Ha nem, akkor nyugi, minden szép lesz! Mi mindnyájan neked szurkolunk!)
2014. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, remélem jól sikerül :D
2014. ápr. 10. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én borzasztóan izgultam, és kiszáradt a szám. Borzalmas volt! De utána másodjára már jó volt. :)
2014. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát elsőnek talán nem kell torkost adni, egy szájra puszival lehet kezdeni, azt ha már lecsillapodott a szívverésetek akkor el lehet mélyíteni a dolgot :)
2014. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A szájra puszi már megvolt... Én magától a CSÓK résztől félek, mert annyi rosszat olvasok (pl. az első mindig szar, simán el lehet bénázni), hogy már én sem tudom, hogy gáz lesz-e vagy nem.
2014. ápr. 10. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:
rágózz, vagy valami ilyesmi. Arra figyelj, hogy ne legyen büdös a szád, mert nagyon illúzióromboló tud lenni. (nem vicc) találkoztam 2x is irtó büdös szájú pasival...majdnem hánytam. többet nem is találkoztam egyikükkel se.
2014. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt az elején vadulni... csak szépen, finoman.

Aztán lassan majd belejöttök mindketten.

2014. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszadást! Ma reggel megvolt az első csók!!" Szuperül sikerült! Még egyszer köszönöm mindenkinek!!
2014. ápr. 11. 07:16
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól indult a kora reggel.:D

Akkor ügyes vagy, innen már csak gyakorlás :)

2014. ápr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!