Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek ilyen nehéz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen nehéz, és szokatlan volt az első szerelem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nemsokára 15 éves fiú leszek és egymásba szerettünk egy lánnyal. Legalábbis én eléggé bele szerettem és szerintem ő is mert nagyon úgy tűnik. Első randinkon megvolt az első csók és ami 1 hete volt. Most készülünk a második találkozásra de ezen az egy héten át végig szenvedtem. Nem tudom mi a bajom. Szeretem de mégis nehéz és szokatlan érzés az egész. Félek a folytatástól, félek a következményektől, félek, hogy nem felelek meg neki és mindentől amitől csak lehet. (Megjegyzem elég paranoiás vagyok, mindig keresem a rosszat.) Mindenkinek ilyen volt az első? Vagy egyáltalán van mitől félnem?

2014. máj. 9. 23:57
1 2
 11/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Én nem úgy vettem észre, de látom már, h egy gyerekkel van dolgom :D
2014. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nem! Egyáltalán nincs mitől félned! Valószínűleg azért érzel így, mert sosem éreztél még ilyet azelőtt. Az első mindenkinek szokatlan és kicsit fura, de nagyon jó is :)
2014. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, biztatóak és motiválóak számomra! ;)
2014. máj. 10. 12:10
 14/16 anonim válasza:
100%

Bár én lány vagyok és 16 éves, amikor összejöttem a barátommal ugyanezt éreztem amit te. Nagyon fura volt, néha az jutott az eszembe hogy nem is kéne együtt lenni kicsit görcsösen indult a dolog, volt amikor úgy éreztem csak azért van mert sok barátnőm akarta, itthon sokáig nem is mondtam el a szüleimnek, de amúgy maguktól jöttek rá, és néha úgy éreztem nem is akarom ezt, nagyon megijedtem,persze nem arról volt szó hogy nem szerettem csak ez volt az első és idegen és fura volt. Ez az egész 2-3 hétig tartott, sokakat megkérdeztem mi legyen és sokan azt mondtam hogy hagyjam ott, de volt egy srác akinek már nagyon sok barátnője volt és azt mondta hogy várjak és elmúlik ez az egész félelem. És igaza volt azóta együtt vagyunk, és nemrég kiderült hogy ő is ugyanezt érezte mint most te. Szóval nyugi, és ne gondolj arra hogy nem felelsz meg neki.

Sok sikert! :)

2014. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én nem izgulnék azon,hogy nem felelek meg annak a fiúnak aki tetszik nekem, bár mondjuk megértelek, mert egy ideig én is nagyon izgultam ezen, és meg is kérdeztem, mit változtassak magamon, hogy tetszek neki, de ő azt mondta, hogy neki így vagyok tökéletes neki ... :) szóval most együtt vagyunk, és tudom, hogy neked is sikerülni fog, úgyhogy hajrá!!!
2014. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok, csak lány és kicsit idősebb... nekem is nagyon fura, de gondolom megszokja az ember :) minden elsőt megkell szokni
2014. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!