Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eltávolodtunk egymástól, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodtunk egymástól, mit tegyek, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, a (volt) barátnőmet majdnem 2 éve ismerem. Mielőtt összejöttünk volna legjobb barátok voltunk, azonban a kapcsolatunk során ő mindig velem akart volna lenni, nekem viszont ez az első kapcsolatom volt és nem mertem hasonlóan viszonyulni hozzá (nem tudom miért, valószínűleg az az általános nézet miatt, hogy a pasiknak macsóknak kell lenniük és falniuk a nőket,stb ... bár én sose voltam ilyen típus és nem is szeretnék ilyen lenni). Ezért egy fél év után amikor egyre közelebb és közelebb kerültünk egymáshoz, beijedtem és elkezdtem eltávolodni tőle és voltak időszakok amikor egyáltalán nem is találkoztunk, viszont pár hónapra rá valahogyan (szerintem csak ekkora váltam eléggé éretté egy komoly kapcsolathoz) és elkezdtem úgy szeretni ahogy még soha és mindig vele akartam lenni. Viszont ez a pár hónap alatt ő távolodott el tőlem, de nagyon. Majdnem egy évesek lettünk amikor összejött (csókolózott) egy másik pasival és szakított velem.

Azóta egy hónap telt el, a másik pasival azóta már nem is beszél és nem volt semmi több. Viszont én nem tudok lemonani róla és még mindig úgy érzek iránta mint 1,5 hónapja és mindig vele szeretnék lenni. (Tudom, hogy a logika azt mondja, hogy lépjek túl rajta, de nem megy.) Megpróbáltam helyrehozni a dolgokat, de azt mondta, hogy eltávolodott tőlem, én viszont nem akarom és nem is tudom elveszíteni és nem tudom, hogy mit kéne tennem azért, hogy visszaszerezzem. Ha az lenne, hogy eltávolodtunk, de ő is szeretné akkor meg tudnám oldani, de eleinte azt mondta hogy van esélyem, később pedig, hogy nincs és nem tudom, hogy azért nem mert tényleg vagy mert engem szeretne megkímélni (mert nem akar nekem rosszat). Nem tudom, mit kéne tennem, megváltozni megtudok, és meg is karok, és olyan kapcsolatot szeretnék teremteni neki amit megérdemel. Ha szüneteltetnem kell 1-2 hónapig az egészet akkor azt is bevállalom, mert ő most semmilyen kapcsolatot nem szeretne senkivel se és nem várhatom el tőle hogy azt mondja „most 1 hónapig senki se utána meg akkor folytathatjuk” bár ez lenne a legjobb.



#szerelem #visszaszerzés #első szerelem #eltávolodott tőlem #szerelem újra fellángolása #szerelem visszaszerzése #szerelem elvesztése #hogy szerezzem vissza?
2014. máj. 3. 09:33
 1/2 anonim válasza:
amit én tapasztalatból mondhatok: ne hagyd hogy sokáig ne találkozzatok. mert ha huzamosabb ideig nem lát, akkor van ideje elfelejteni, de ha mindig az orra előtt vagy ilyenre nem lesz lehetősége, és talán benne is felszakadnak a régi sebek... most mondhatnám azt, hogy felejtsd el, meg hogy ha igazán szereted engedd el, meg a többi blablát, de ez becsapás. próbálj cselezgetni.. vagy ha már tényleg jó ideje próbálkozol és semmi eredmény, akkor végső kétségbeesésedben csinálj egy baromságot ami lehet hogy beválik lehet hogy nem: valami romantikusat és vakmerőt. vagy javasolhatom, hogy ajánld fel neki a barátságodat, és lehet hogy annyira fogja idegesíteni hogy lezárult előtte egy kapu, hogy még a végén ő lép.. mert ugye amíg teljesen biztos benne hogy ő kell neked, addig meg lesz magával elégedve, és lehet hogy csak akkor döbben rá hogy mit veszített, ha már véglegesen elveszítette. remélem tudtam segíteni :-)
2014. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! De sajnos eddig hasonló módon próbálkoztam, és kepesztettem utána folyamatosan amitől, ő csak egyre távolabb került tőlem (és így belegondolva tényleg nem a legjobb megoldás, mert én is így reagálnék ha időt szeretnék, h gondolkozzak és nem kapom meg), úgyh most pont az ellenkezőjét tervezem, minél kevesebbet leszek vele, hogy inkább ő keressen engem, ha még mindig fontos vagyok egy kicsit is, legalább barátként.
2014. máj. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!