Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom megérteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megérteni, hogy miért kell embereknek szakításkor rettentő bunkón, állat módjára viselkedni, miért nem lehet normálisan kommunikálni? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Olyan esetekről beszélek, ahol nem megcsalás, vagy pofon, esetleg ehhez hasonló komoly kaliberű ok volt a szakítás oka.


Adott 2 ember, tök jóban voltak egymással, összejöttek, ott is jól elvoltak, aztán nem jött össze a kapcsolat egyéb okok miatt. Ilyenkor miért kell 2 embernek állat módjára viselkedni, bunkózni a másikkal, belegázolni a lelkébe, sértéseket hozzávágni, tényleg, komolyan megbántani a másikat.

Ha valaki szerette a másikat, miért viselkedik így vele?

Nekem nem lenne pofám olyan dolgokat művelni, már csak emberileg se, erre sokan olyat művelnek.


Ilyenkor főleg, akiért sokat tettek, elfelejti a sok dolgot, és úgy beszél a másikkal, mintha valami bűnűző lenne, nagyon rossz dolgot tett volna.


Nekem nem lenne ehhez arcom, mások pedig simán megalázzák a másikat annak ellenére, hogy a kapcsolatban a partnerre mennyi mindenben segítette őt.


Miért van ez?


Amúgy ti hogy dolgozzátok fel, vagy dolgoznátok fel, ha szakítás során nagyon belegázolnának a lelketekbe?



2014. máj. 10. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell a rizsa. Mindig állati jó arc voltam a nőkkel, és ott szúrtak hátba, ahol nem is számítottam rá. Ezek után megértheted, ha elküldtem őket a k anyjukba.
2014. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De miért van ez?

Hogy hogy egyeseknek nincs kontrolljuk viselkedni?

2014. máj. 10. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen.

Sajnos a primitív embereknél a következő folyamat játszódik le ilyenkor:

1: én jó vagyok.

2: az életem most valahogy mégsem megy jól.

3: tehát valaki elrontotta!

4: mivel nem én rontottam el (hiszen én jó vagyok, nem ronthatom el), ezért ő volt az!

5: utálom! gyűlölöm! pusztuljon!

2014. máj. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!