Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok nagyrésze miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagyrésze miért nem hajlandó normálisan kommunikálni?

Figyelt kérdés
Itt az interneten is, nem beszélnek maguktól, csak hallgatnak, ha én nem kédezek semmit, akkor meghal a beszélgetés. Nekem kell mindig mesélnem, ilyenkor mindig olyan érzésem van, hogy nem is érdeklem őket. Élőben is ugyanez van, ha én nem viszem a beszélgetést akkor nincs semmi. Miért van ez?
2013. dec. 25. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pasiban is van ilyen. De ha neked fontos a kommunikáció, akkor olyan partnert keress, ennyi a titok.
2013. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van ilyen is, de nem mindenki ilyen

keress olyan lányt, aki beszédesebb vagy kérdezgess róla, hátha csak nem akar túl sokat beszélni magáról

2013. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pretty_Fighter ***** válasza:
73%
Lehet mert valóban nem érdekled őket.Nem?
2013. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyrésze..... tehát az a 2 darab, akivel eddig találkoztál?

Jöhetsz nyáladzani, hogy "háde én má ötvent mögfektettem de csak annyi mer hüjék vótak azt csók", légypapírra nem fog pillangó szállni te setét.

2013. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok :D de pl én nem vagyok olyan. Általában nem lehet befogni a pofámat, mivel ha nincs beszélgetés, akkor kérdezek valamit, mond pár mondatot az illető, befejezi és beszélek két órán keresztül :)) Akik ismernek, azokat ha megkérdeznék, hogy mi az a szó,amivel jellemeznének, azt mondanák, hogy "beszédes, kommunikatív" és hasonló ... :$ :D

Egy Lány

2013. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Én is megkaptam már ezt a kritikát néhány gyökértől.

Milyen érdekes, hogy mégis van több ember is, akivel tudok beszélgetni, valamint barátom is van, akivel mindent megosztok.


Összegezve: Lehet, hogy szimplán VELED NEM akarnak.

2013. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tedd, hozzá a kérdéshez azt a szót, hogy veled miért nem akarnak és akkor helyes lesz a kérdés.
2014. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!