Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? A párom ahogy hazajön veszi elő a laptopot és egyszerűen nem lehet kommunikálni vele. A másik, hogy folyton olyan oldalakat mutogat amik rohadtul nem érdekelnek. (pl. foci, autó)

Figyelt kérdés
Sokszor van ,hogy eltervezem beszélek vele,de nem tudom hogy kezdjek hozzá,mert nem akarom megbántani,de nagyon elegem van már ,hogy másról nem lehet társalogni vele,csak a neten látott dolgokról.
2014. ápr. 2. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig el kell kezdeni valahol, tudod már elindult az a bizonyos lavina, amit még talán meg lehet állítani.
2014. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az obi-ban most lehet kapni jópofa kalapácsokat, laptop-hoz.

Mondd meg, hogy választhat kettőtök közt.

2014. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenképp beszélj vele erről, mert láthatóan magától nem jön rá, hogy téged ez zavar. mondd meg neki, hogy túl sokat lóg a gép előtt, beszippantotta és erre nem egy kapcsolat ment már rá. vezessetek be szabályokat, korlátokat, hogy pl napi 2 órát netezzen max., szerintem annyi bőven elég is.
2014. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dettó :D Csak az enyém nem a laptopot, hanem az autós filmeket, sorozatokat nézi.


Olyankor felesleges is zavarni őket, mert úgysem fognak rád koncentrálni.


Meg valószínűleg az is benne van, hogy a pasik nem szeretnek lelkizni, ezért terelik a témát (néha ürüggyel).


Én a helyedben szombaton kezdenék neki, és nem zúdítanék rá mindent, ami nyomaszt.

2014. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt meg lehet beszélni, igenis mond meg neki hogy ez zavar téged.
2014. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki,de mintha nem is hallaná.Hétvégén is kihozta a kertbe azt a nyomorult gépet,és grillezés közben is azt bámulta.Amúgy még ő van kiakadva,ha szólok neki,mert szerinte ez a legjobb kikapcsolódás.Az tény,hogy kikapcsol,mert olyankor ha mondok neki valamit meg se hallja.Lehet nem szeret már engem igazán.
2014. ápr. 2. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Csinálj magadról egy izgalmas háttérképet és töltsd fel a gépére!
2014. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vetkőzz neki, mássz rá, puhítsd meg! ;)
2014. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de a párod még gyerek. Internetfüggő.
2014. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!